Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 19 streszczenie. Levent jest dla Meryem bardzo szorstki, ale z drugiej strony to właśnie on czuwa przy jej łóżku

2022-04-13 8:48

Zranione ptaki odcinek 19 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 14 kwietnia o godzinie 14:00 na antenie kanału TVP1. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odc. 19 streszczenie. Meryem dochodzi do siebie w rezydencji. Levent jest dla dziewczyny bardzo szorstki, z drugiej strony to właśnie on czuwa przy jej łóżku. Ayşe w końcu udaje się skontaktować z przyjaciółką. Ayşe kryje Meryem przed Durmuşem, okłamując go, że dziewczyna pracuje jako opiekunka chorego. Tymczasem Durmuş zamierza wykorzystać zainteresowanie Tekina Meryem dla własnych korzyści. A żeby wywrzeć na Tekinie jeszcze większą presję, okłamuje go, że jeden z adoratorów Meryem oświadczył się jej. Ulviye dostrzega jak radosny jest Ömer odkąd Meryem jest w rezydencji, Levent jest jednak zdania, że dziewczyna powinna jak najszybciej opuścić ich dom. Hülya podejrzewa, że Ulviye zapłaciła Meryem za chłopca. Do rezydencji przyjeżdża Cemil – przyjaciel i były współpracownik Leventa. Hülyi i Bahadırowi jego wizyta jest bardzo nie na rękę.

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE