Zranione ptaki, odcinek 189 - STRESZCZENIE szczegółowe. Melis oskarża Meryem o spalenie sukni ślubnej

2022-11-28 9:45 Adrian Rybak
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP Zranione Ptaki - STRESZCZENIE

Zranione ptaki to serial turecki, który mogą oglądać widzowie TVP2. To kolejna produkcja znad Bosforu, która podbija serca polskiej publiczności. Przed nami wiele ciekawych zwrotów akcji w życiu bohaterów. Sprawdźcie, co wydarzy się w 189. odcinku, który zostanie wyemitowany już wkrótce.

Zranione ptaki, odcinek 189 - STRESZCZENIE szczegółowe. Słuchając rozmowy Oyi i Cemila, Ayse zdaje sobie sprawę, że niesłusznie oskarżyła Cemila - wymierza Oyi policzek, a Cemila prosi o wybaczenie. Mężczyzna nie posiada się z radości, że odzyskał ukochaną. Dogan cierpi widząc Ayse w ramionach Cemila, ale jednocześnie cieszy się, że jego ukochana znów jest szczęśliwa. Melis szykuje się do ślubu, udając, że nie zauważa obojętności Leventa. Świadomość zbliżającej się uroczystości przytłacza Meryem. Levent widzi jej męki, ale nic nie może zrobić. Yasar i Asli informują rodzinę Metehanoglu, że się pobrali. Wszyscy, na czele z Bahadirem, są bardzo zaskoczeni. Żeby ostatecznie zdyskwalifikować rywalkę, Melis podpala swoją wymarzoną suknię ślubną i oskarża o to Meryem. Zaskoczony sytuacją Levent przez chwilę podejrzewa, że to prawda. Urażona i zraniona pochopnym osądem Leventa, Meryem przyznaje się do winy. Levent w końcu zdaje sobie sprawę ze swojego błędu, ale Meryem nie potrafi mu go wybaczyć. 

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz serial Zranione ptaki? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swój wynik

Zranione ptaki odc. 189 - kiedy w TVP2?

Kiedy emisja nowego odcinka serialu Zranione ptaki? Epizod 182 zostanie wyemitowany w poniedziałek, 19 grudnia 2022, o godzinie 17:15.

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE