Zranione ptaki, odcinek 166 - STRESZCZENIE szczegółowe. Ayse myśli, że Cemil ją zdradził

2022-11-07 11:25 Adrian Rybak
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP

Zranione ptaki, odcinek 166 - co się wydarzy? Nowy epizod tureckiego serialu będzie można obejrzeć w środę, 16 listopada o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można znaleźć także na stronie vod.tvp.pl oraz w aplikacji TVP VOD. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki, odcinek 166 - STRESZCZENIE. Domownicy bardzo oschle traktują Meryem i nie kryją swojego niezadowolenia z faktu, że dziewczyna mieszka w rezydencji. Jedynie Ömer odzyskuje dobre samopoczucie dzięki obecności siostry. Mine w każdym geście Dogana doszukuje się oznak sympatii i zainteresowania. Melis wykorzystuje każdą okazję, żeby nawiązując do zaręczyn z Leventem dręczyć Meryem. Dziewczyna błaga Leventa, by pozwolił jej odejść z rezydencji. Mimo pozornej oziębłości, Leventowi również trudno jest ukryć swoje uczucia do Meryem i ku rozczarowaniu Melis nie angażuje się w przygotowania do ślubu. Ayse dostaje pozowane zdjęcia Cemila i Oyi. Załamuje się, przekonana, że Cemil ją zdradził. 

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz serial Zranione ptaki? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swój wynik

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE