Zranione ptaki, odcinek 161 - STRESZCZENIE szczegółowe. Meryem uratuje życie Leventa?

2022-11-02 10:11 Adrian Rybak
Zranione Ptaki
Autor: Materiały TVP

Zranione ptaki, odcinek 161 - co się wydarzy? Nowy epizod tureckiego serialu będzie można obejrzeć w środę, 9 listopada o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można znaleźć także na stronie vod.tvp.pl oraz w aplikacji TVP VOD. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki, odcinek 161 - STRESZCZENIE. Wieść o bankructwie Tekina szybko się rozniosła i nikt nie chce pożyczyć mu pieniędzy na spłatę długu u lichwiarza Ziyi. Meryem postanawia jednak zniszczyć list, który napisała do Leventa. Uświadamia sobie, że teraz będzie zupełnie sama. w rozmowie z ojcem wyrzuca mu brak troski i miłości. Durmus nie rozumie, dlaczego córka ma do niego żal, ale poruszony jej słowami prosi o radę Neriman. Tekin uświadamia sobie, że to działania Leventa doprowadziły do jego bankructwa. Uzbrojony jedzie do holdingu. Gdy już sięga po broń, Meryem powstrzymuje go mówiąc, że powinni wyjechać i zacząć wszystko od nowa. Tymczasem Cemil prosi Oyę, żeby nie wtrącała się w jego prywatne życie. Wściekła Oya dzwoni do Ayse i między słowami zdradza, że to z nią Cemil był w szpitalu. Zdesperowany Tekin zgadza się na sprzedaż udziałów.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz serial Zranione ptaki? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swój wynik

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE