Zranione ptaki, odcinek 159 - STRESZCZENIE. Meryem dowiaduje się o zaręczynach Leventa i Melis

2022-11-03 13:07 Adrian Rybak
ZRANIONE PTAKI
Autor: Materiały TVP Zranione Ptaki odc. 136 streszczenie

Zranione ptaki, odcinek 159 - co się wydarzy? Nowy epizod tureckiego serialu będzie można obejrzeć w poniedziałek, 7 listopada o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można znaleźć także na stronie vod.tvp.pl oraz w aplikacji TVP VOD. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki, odcinek 159 - STRESZCZENIE. Po skargach Hülyi na zachowanie Asli, Bahadir urządza dziewczynie awanturę. Świadkiem tej sytuacji jest Yasar, który staje w obronie dziewczyny. Targany emocjami Levent oświadcza się Melis. Ta jednak mówi, że nie może przyjąć oświadczyn powodowanych wyrzutami sumienia. Tekin triumfuje, przekonany, że pokonał Leventa. Meryem jest zrozpaczona świadomością, że dla niej i Leventa nie ma już żadnej nadziei. Cemil informuje Ayse, że nie da rady pojawić się na kolacji, gdyż musiał odwieźć znajomego do szpitala. Nie dodaje, że osobą, którą musiał się zaopiekować jest Oya. Dogan jest zaniepokojony marnym samopoczuciem Ayse. Jest zły na Cemila, że ją rani swoim zachowaniem.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz serial Zranione ptaki? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swój wynik

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE