Zranione ptaki, odcinek 151 - STRESZCZENIE. Ulviye wyznaje, że jej wnuk Efe żyje

2022-10-10 9:55 Adrian Rybak
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP Zranione ptaki - jak się skończą losy bohaterów?

Zranione ptaki, odcinek 151 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę, 26 października o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki, odcinek 151 - STRESZCZENIE szczegółowe. Ulviye w końcu odzyskuje przytomność i decyduje się wyznać, że jej wnuk Efe żyje. Widząc, że matka Leventa już ujawniła ten sekret, siostry obmyślają nowy plan, aby ich cel nie poszedł na marne. To wtedy podejmują decyzję o poddaniu w wątpliwość zdrowia psychicznego Ulviye. Meryem stara się uspokoić Leventa po wysłuchaniu szokującego wyznania matki. Zaczyna wątpić, czy to prawda, czy nie, ale jeśli tak, to byłaby to jedna z najpiękniejszych wiadomości w jej życiu. 

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz serial Zranione ptaki? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swój wynik

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE