Zranione ptaki odcinek 127 streszczenie szczegółowe. Tekin więzi Meryem w domu

2022-09-21 12:47 Adrian Rybak
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP Zranione ptaki streszczenie nowych odcinków

Zranione ptaki odcinek 127 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę, 21 września o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odcinek 127 streszczenie szczegółowe. Meryem przypadkiem podsłuchuje rozmowę Tekina i dowiaduje się, że szykuje on plan zniszczenia Leventa. Meryem chce ostrzec ukochanego, Tekin jednak więzi ją w domu. Bahadir jest coraz bardziej zauroczony Asli. Dziewczyna jest coraz bliżej osiągnięcia swojego celu. Cemil szuka sposobu, żeby nie dopuścić do rozwodu, małżonkowie nie mają pojęcia o swoim wzajemnym uczuciu. Oya i Dogan zaczynają nawet wątpić w to, czy para rzeczywiście ma takie plany. Melis bezskutecznie stara się zwrócić na siebie uwagę Leventa. Tymczasem on myśli tylko o Meryem, kipi w nim złość na nią, szczególnie, gdy widzi, jak bardzo unieszczęśliwiła małego Ömera.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz serial Zranione ptaki? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swój wynik

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE