Zranione ptaki odcinek 104 streszczenie. Meryem i Ömer spędzają ostatnie wspólne chwile 18.08.2022

2022-08-17 10:34 Adrian Rybak
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 104 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w środę 18 sierpnia o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odc. 104 streszczenie. Ömer opuszcza rezydencję. Wszyscy, na czele z Leventem, są zrozpaczeni z powodu tego rozstania. Levent traci nadzieję na szczęście i nową rodzinę. Jakby tego było mało także Meryem oświadcza, że wraca do domu ojca. Tymczasem Tekin i Melis triumfują. Hülya stara się zwrócić uwagę Melis na Asli. Meryem próbuje namówić Nurgül na pozostanie w kraju, jednak kobieta jest nieprzejednana. Ku satysfakcji Cemila, Ayse nie jest w stanie ukryć swojej zazdrości o Oyę. Meryem i Ömer spędzają ostatnie wspólne chwile przed rozstaniem.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz tureckie seriale? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swoją wiedzę

Sekrety gwiazd serialu ZAKAZANY OWOC | ESKA XD - Hotplota #55

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Meryem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE