Zranione Ptaki

i

Autor: Materiały TVP Zranione Ptaki - dlaczego nie ma odcinka w piątek 23.09.2022? Kiedy 129. odcinek?

Zranione Ptaki - dlaczego nie ma odcinka w piątek 23.09.2022?

2022-09-23 12:00

Zranione ptaki czeka przerwa w emisji. Widzowie niecierpliwie czekają na każdy kolejny epizod serialu, ale niestety stacja TVP zapowiedziała krótką przerwę. Skąd taka decyzja? Kiedy będzie można obejrzeć 129. odcinek? Wszystko już jest jasne.

Zranione Ptaki cieszą się niesłabnącą popularnością nie tylko w swoim kraju, ale również w Polsce. Widzowie z kraju nad Wisłą pokochali produkcje znad Bosforu i nie inaczej było ze Zranionymi Ptakami. Tytuł ma wszystko, by zatrzymać widzów przed ekranami telewizorów - akcję, charakterystycznych bohaterów i tajemniczą historię. Nic dziwnego, że telenowela cieszy się taką oglądalnością. Niektórzy fani specjalnie planują sobie dzień, by zdążyć na emisję następnego odcinka. Niestety musimy poinformować widzów serialu o tym, że 129. odcinek nie pojawi się w piątek 23 września. Co się stało? Kiedy turecki hit wróci do ramówki?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak skończy się serial Zranione ptaki? Kiedy będzie ostatni odcinek?

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Zranione Ptaki - dlaczego nie ma odcinka w piątek 23.09.2022?

Kiedy 129. odcinek serialu Zranione Ptaki? Turecką telenowelę czeka przerwa w emisji. Powodem jest transmisja meczu siatkówki Polska - Chorwacja. Osoby odpowiedzialne za ramówkę przesunęły premierę odcinka na poniedziałek 26 września 2022. To właśnie wtedy zobaczymy kolejne przygody naszych ulubionych bohaterów. Emisja odbędzie się bez zmian na TVP2 o godzinie 18:45. Powtórkę będzie można zobaczyć we wtorek o 13:15 na tym samym kanale lub online w serwisie TVP.

Zranione Ptaki - odcinek 129 streszczenie

Tekin jest wściekły na Meryem za jej ucieczkę, w akcie zemsty na niej i Levencie, zamierza zabrać Meryem na służbową kolację z panem Vedatem potężnym inwestorem, z którym holding chce nawiązać współpracę. Chcąc, żeby Meryem oszołomiła wszystkich swoim wyglądem, Tekin jedzie kupić jej sukienkę, a jako stróża żony wzywa Durmusa. Ömer rozpacza za siostrą, co jeszcze bardziej podsyca złość Leventa na Meryem. Tymczasem Melis robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę Leventa. Ayse jest przekonana, że stoi na drodze miłości Cemila i Oyi i dlatego musi się rozwieść z Cemilem. Cemil, aby nie dopuścić do rozwodu, postanawia w końcu wyznać Ayse swoje uczucia.

Sonda
Zranione ptaki - ulubiona postać?