Zranione ptaki - co wydarzy się w finale? Koniec serialu już na początku stycznia 2023!

2022-12-28 15:01 NN
Zranione ptaki
Autor: Screenshot Youtube/ Yaralı Kuşlar Zranione ptaki - co wydarzy się w odcinkach 125, 126, 127, 128, 129 - streszczenie

Zranione ptaki to popularna turecka telenowela, którą emituje obecnie Telewizja Polska. Jak skończy się historia Meryem? Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu "Zranione ptaki" i kiedy odbędzie się jego emisja? Sprawdziliśmy!

Zranione ptaki - jak skończy się serial? Co wydarzy się w ostatnim odcinku? Te pytania z pewnością zadają sobie rzesze fanów tureckiej telenoweli (a tych, jak wiemy, nie brakuje). Historia Meryem i jej przybranego brata rozkochała w sobie polskich widzów i każdy odcinek cieszy się niesłabnącą popularnością. Jednak jak długo potrwa nasza przygoda ze Zranionymi ptakami?

Zranione ptaki - jaki będzie finał?

Zranione ptaki to popularny turecki serial, który zadebiutował w 2019 roku, a od marca 2022 oglądać go możemy w Telewizji Polskiej. Produkcja liczy łącznie 165 odcinków, ale - jak w przypadku większości seriali znad Bosforu - formuła w naszym kraju różni się od tej oryginalnej. W początkowej fazie emisji serialu sporo było zamieszania dotyczącego liczby odcinków Zranionych ptaków. Jak można przeczytać w programie TVP, polska emisja serialu będzie liczyć 202 odcinki. Finałowy epizod Zranionych ptaków obejrzymy 6 stycznia 2023 roku. Produkcja, która zastąpi turecki hit to Akacjowa 38 - serial hiszpański.

Co zaś wydarzy się w finale? Streszczenie ostatniego odcinka Zranionych ptaków prezentuje się następująco: Levent jest zszokowany faktem, że to Hülya odpowiada za śmierć jego żony Rany i zaginięcie synka. W obawie przed gniewem szwagra, Hülya w popłochu opuszcza rezydencję. Przed odejściem spycha Asli ze schodów. Dziewczyna nie odnosi poważnych obrażeń, lecz w wyniku upadku traci dziecko. Ojciec Mine odpuszcza córce. Obiecuje, że nie będzie zmuszał jej do małżeństwa, ani też narzucał stylu życia. Dogan zbiera się na na odwagę i wyznaje Mine swoje uczucia. Levent i Meryem jadą jednak za nią w nadziei, że doprowadzi ich do Melis i Ömera. Cemil każe też policji namierzyć numer kobiety. Ekipy docierają do magazynu, w którym Melis przetrzymuje Ömera i odcinają jej drogę ucieczki. Hülya bezskutecznie próbuje przekonać Leventa, co do swojej niewinności. Obie kobiety zostają aresztowane. Ülviye zwalnia Asli. Dziewczyna odchodzi z rezydencji. Levent i Meryem pobierają się.

Zranione ptaki - emisja serialu w TVP

Turecki serial Zranione ptaki emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE