Zranione ptaki: Bahadir weźmie rozwód i zwiąże się z Asli?! W nowych odcinkach będzie się działo!

2022-10-05 16:32 NN
Zranione ptaki: Yasar wyznaje Asli miłość
Autor: Screenshot Youtube/ Yaralı Kuşlar

Zranione ptaki to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który zastąpił na antenie uwielbianą Elif. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Ömer i Asli namieszają!

Zranione ptaki to serial znad Bosforu, który skradł serca polskich widzów. W telenoweli przedstawione są losy Meryem i jej przybranego brata Ömera, którzy walczą o to, aby nie zostali rozdzieleni. Jak potoczą się losy bohaterów? Zdradzamy, co wydarzy się w 137 i 138 odcinku serialu Zranione ptaki.

Zranione ptaki: nowe odcinki przyniosą sporo emocji

W nadchodzących odcinkach serialu Zranione ptaki Asli dopnie swego. Bahadir postanowi się rozwieść, o czym poinformuje Cemila. Sprawa będzie poważna i nie będą to tylko czcze słowa - mężczyzna rozkaże bowiem przygotować odpowiednie dokumenty. Co jednak ciekawe, gdy Bahadir i Asli będą całować się w kuchni, ktoś nagle stłucze wazon, a później Yaşar zacznie robić podejrzane aluzje. Ciekawie będzie również w wątku Meryem. Po wieczorze spędzonym w domu siostry i Tekina, Ömer wróci do rezydencji, gdzie zacznie wypytywać Leventa o realia małżeństwa, w którym brakuje miłości. Czy mężczyzna w końcu dojdzie do prawdy na temat związku ukochanej? Przekonamy się. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi streszczeniami najnowszych odcinków Zranionych ptaków, które znajdziecie pod poniższym linkiem: 

Zranione ptaki: gdzie i kiedy oglądać?

Turecki serial Zranione ptaki emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Sonda
Czy oglądasz tureckie seriale?
ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE