Ali Yasin Özegemen

i

Autor: Instagram.com/aliyasinozegemen Ali Yasin Özegemen, czyli Levent z serialu Zranione ptaki.

Zranione ptaki - Ali Yasin Özegemen, czyli serialowy Levent. Co wiemy o aktorze?

2022-10-17 15:14

Zranione ptaki to prawdziwy hit w polskiej telewizji. Fani tureckich seriali zachwycili się tą produkcją. Jedną z najważniejszych postaci jest Levent, w którego wciela się Ali Yasin Özegemen. Wielu widzów chciałoby wiedzieć więcej o aktorze, którego codziennie mogą oglądać na ekranie. Co o nim wiemy?

Ali Yasin Özegemen to gwiazda, którą z pewnością znają wszyscy fani serialu Zranione ptaki. To właśnie on wciela się w głównego bohatera. Levent urzekł widzów swoją bezwarunkową miłością do Meryem, którą z całego serca pragnie zdobyć. Jaki jest jednak aktor, który gra tę postać? Postanowiliśmy sprawdzić, co o nim wiadomo. Ali Yasin Özegemen urodził się 30 maja 1989 roku w Konyi, siódmym największym mieście Turcji. Skończył prywatną szkołę średnią Ideal Koleji. Po zakończeniu edukacji chciał zostać sportowcem. Trenował aikido i kick-boxing. Pracował także jako model i podpisał kontrakt Izmir Rönesans Agency. Do świata show-biznesu trafił w 2015 roku, kiedy wziął udział w tureckiej edycji Big Brothera.

ZOBACZ TAKŻE: Gizem Arikan - Meryem ze Zranionych ptaków poza planem serialu. Jak wygląda? Co wiadomo o jej życiu?

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Ali Yasin Özegemen - kariera aktorska

Ali Yasin Özegemen zadebiutował na ekranie już w 2013 roku grając małe role w serialach Yedikule Hayat Yokuşu i Küçük Ağa. Jednak dopiero Zranione ptaki sprawiły, że stał się znany jako aktor, a nie jako model i celebryta. W 2022 roku dołączył do obsady serialu Zakazany owoc.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz serial Zranione ptaki? Rozwiąż QUIZ i sprawdź swój wynik

Ali Yasin Özegemen - Instagram

Wiele osób chciałoby wiedzieć więcej na temat życia prywatnego tureckiego gwiazdora, ale aktor unika mówienia o sprawach intymnych. Jego codzienność można jednak śledzić na jego profilu na Instagramie. W aplikacji można go znaleźć pod nazwą @aliyasinozegemen.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE