Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki 70, 71 streszczenie. W dzielnicy roi się od plotek na temat romansu Ayse z jej szefem

2022-06-29 12:54

Zranione ptaki - w czwartek i piątek, 30 czerwca i 1 lipca 2022 o godz. 18:45 TVP2 wyemituje odcinki 70 i 71 popularnej tureckiej telenoweli, w której zobaczymy jak Durmus zaciąga Meryem do komórki na węgiel. W ten sposób będzie próbował zmusić ją, aby pracowała dla Tekina. Już teraz dowiedz się jak na tę sytuację zareaguje Levent. Zapoznaj się ze streszczeniami kolejnych odcinków Zranionych ptaków.

Zranione ptaki - nowe odcinki zaskoczą niejednego fana tureckiej telenoweli. Fabuła Zranionych ptaków będzie obfitowała w wiele trzymających w napięciu wątków i zwrotów akcji. Dynamiczna akcja i zaostrzające się konflikty pomiędzy bohaterami z pewnością przyciągną przed odbiorniki tysiące widzów z całej Polski. Najnowsze odcinki 70-71 zostaną wyemitowane 30 czerwca i 1 lipca 2022 o godz. 18:45 na antenie TVP2 oraz na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz zapoznaj się ze szczegółami nowych epizodów!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 70

Meryem nadal bardzo przeżywa ostatnie wydarzenia. Durmus jest wściekły na córkę, że przez obce dzieci wpakowała się w kłopoty. Tekin coraz bardziej przyciska Durmusa do muru. Każe mu zmusić Meryem do pracy u siebie. Choć Melis obiecała Leventowi milczenie, opowiada Ülviye, co tak naprawdę się wydarzyło. Levent to słyszy i wściekły krzyczy na Melis. Ayse namawia Meryem na powrót do rezydencji. Dziewczyna jednak, w obawie o życie Leventa, wie, że nie może tam wrócić. Safiye znajduje złoty pierścionek Ayse. Zanosi go do jubilera, który potwierdza jego autentyczność. Zaniepokojona kobieta wypytuje Dogana o relację jej córki z Cemilem. Za jego namową postanawia jechać do firmy. Meryem idzie do pracy. Szef jest wobec niej znowu opryskliwy, ale Meryem dzielnie to znosi. Durmus postanawia to ukrócić. Idzie do bistro i robi Meryem awanturę na oczach klientów. Osman zwalnia dziewczynę. Durmus zaciąga Meryem do komórki na węgiel. Zamyka ją tam i mówi, że wypuści dopiero, gdy ta zgodzi się pracować dla Tekina.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 71

Meryem jest przerażona. Ma traumę z dzieciństwa i ze strachu odchodzi od zmysłów. Levent i Ömer są zaniepokojeni zniknięciem Meryem. W poszukiwania dziewczyny angażują się również Cemil i Ayse. Durmus ściąga Neriman, by przypilnowała dziewczyny i przemówiła jej do rozsądku. Meryem, choć wycieńczona, jest nieprzejednana. Okazuje się, że Durmus zapomniał zabrać Meryem telefonu. Gdy po raz kolejny Levent i Ayse dzwonią do niej, ta odbiera. Gdy już ma powiedzieć Leventowi, gdzie jest, Neriman wyrywa jej telefon. Wszyscy wyruszają na poszukiwania. W bistro dowiadują się od Osmana, co zaszło. Levent śledzi Durmusa i idzie za nim aż do biura Tekina, a Cemil i Ayse szukają jej w pobliżu domu. Tymczasem w dzielnicy roi się od plotek na temat romansu Ayse z jej szefem. Sąsiadki Safiye jawnie potępiają rozwiązłość jej córki.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Tureckie seriale, których nie było w Polsce