Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP Zranione ptaki streszczenie odc. 28

Zranione ptaki 65, 66 streszczenie. Melis wykorzystuje każdą okazję, żeby upokorzyć Meryem i zbliżyć się do Leventa

2022-06-22 9:48

Zranione ptaki - ze streszczeniem odcinków 65, 66 można zapoznać się już teraz. Zobacz, co wydarzy się w nadchodzących epizodach, które zostaną wyemitowane 23 i 24 czerwca 2022 o godz. 18:45 na TVP2. Ptaki chciałyby znaleźć schronienie u Leventa, a Melis udaje sympatię do dzieci, aby mu się przypodobać. Poniżej znajdziesz pełne streszczenia poszczególnych odcinków.

Zranione ptaki to serial, który pokochali polscy widzowie i cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. Losy Meryem i jej przybranego brata Ömera pełne są zwrotów akcji i niespodziewanych sytuacji, z którymi musi mierzyć się rodzeństwo. Serial można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18:45. 23 i 24 czerwca 2022 na kanale TVP2 zostaną wyemitowane odcinki 65 i 66. Serial dostępny jest również na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz zobacz co wydarzy się w nadchodzących odcinkach.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 65

Tekin i jego banda w popłochu szukają dzieci. Tymczasem Ptaki przychodzą do Meryem z prośbą, by udzieliła im schronienia. Poruszona ich historią, prosi Ayse, żeby znalazła odpowiedni dom dziecka. Do domu Meryem przychodzi Levent i Ömer. Chłopiec szukając zabawki widzi chowające się w pokoju dzieci. Ptaki każą mu obiecać, że nikomu o nich nie powie. Ömer jednak niechcący wspomina o nich Leventowi. Mężczyzna wraca do domu Meryem, jednak w tym czasie wystraszone dzieci uciekają. Melis postanawia za wszelką cenę zdobyć Leventa. Rozmawia o tym z Bahadirem, zwierzając mu się ze swojej nieszczęśliwej miłości. Szwagier obiecuje jej pomóc. Dzieci proszą Ömera, by ukrył je w rezydencji. Tymczasem zdesperowana Meryem obiecuje Tekinowi, że jeśli nie odda dzieci, podejmie u niego pracę.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 66

Asli widzi, jak Ömer wynosi do ogrodu jedzenie. Mówi Leventowi o dziwnym zachowaniu chłopca. Levent przyłapuje w ogrodzie Ömera i dzieci. Zapewnia je, że w rezydencji są bezpieczne. Od razu dzwoni do Meryem, by przekazać jej dobre wieści, po czym urządza dla dzieci grilla. W przeciwieństwie do Melis, Ülviye jest zachwycona obecnością dzieci w domu. Melis z trudem udaje, że czuje do dzieci sympatię. Robi jednak wszystko, by zrobić na Levencie wrażenie. Do baraku przyjeżdżają ludzie, którym Tekin obiecał dzieci. Neriman jest w potrzasku. Meryem chcąc pomóc ciotce, dzwoni po policję. Tekin zostaje aresztowany. Bahadir stara się przekonać matkę, że Melis jest idealną partią dla Leventa. Słyszy to Meryem, która właśnie przyszła do rezydencji. Nie rozumie, dlaczego tak zabolały ją ich słowa. Tymczasem Melis wykorzystuje każdą okazję, żeby upokorzyć Meryem i zbliżyć się do Leventa. Ülviye postanawia wykorzystać działania fundacji, by zapewnić dzieciom edukację. Levent i Melis kupują dzieciom nowe ubrania i zabawki. Wszyscy oprócz Cichej świetnie się bawią. Okazuje się, że dziewczynka zostawiła w baraku jedyne zdjęcie mamy. Meryem obiecuje po nie pójść. Levent zamierza jej towarzyszyć, lecz dotknięta zachowaniem Melis dziewczyna, odmawia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zranione ptaki - ostatni odcinek. Kiedy koniec serialu?

Sonda
Twoja ulubiona postać z serialu "Zranione ptaki" to?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6