Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP Zranione ptaki streszczenie nowych odcinków

Zranione ptaki 47, 48, 49, 50, 51 streszczenie. Wiadomo już kto jest ojcem Ömera. Tekin poprzysięga Meryem, że odbierze Leventowi wszystko co ma

2022-05-27 20:27

Kolejne odcinki serialu „Zranione ptaki” do obejrzenia już niebawem. Najnowsze losy bohaterów zaskoczą niejednego widza, ponieważ okaże się kto jest ojcem Ömera! Na zlecenie Hülyi, Kudret uda się do Durmua i zagrozi mu, że go zabije, jeśli wspomni komuś o Ömerze. Później uda się na spotkanie z Hülyą. To jednak skończy się dla niego tragicznie Melis zrzuci go z wysokości. Kudret zginie, a Hülya nie będzie mogła sobie z tym poradzić psychicznie. Po więcej szczegółów zapraszamy do dalszej części tekstu, gdzie znajdziesz streszczenia poszczególnych epizodów. A wszystkie obejrzysz na TVP1 lub vod.tvp.pl, od poniedziałku do piątku o godz. 18:45.

Serial „Zranione ptaki” to niezwykle intrygująca opowieść o młodym chłopcu imieniem Ömer, oraz kobiecie, która traktuje go jak własnego brata. Przed laty ktoś podrzucił chłopca do domu jej ojca, a Meryem postanowiła się nim zaopiekować i stworzyć mu prawdziwy, ciepły dom. Pewnego razu ojciec dziewczyny postanowił sprzedać Ömera, jednak nieoczekiwany pobyt w więzieniu uniemożliwić mężczyźnie realizację planu. „Zranione ptaki” to serial, który został bardzo dobrze przyjęty przez polskich widzów, a każdy kolejny odcinek wywołuje wiele emocji. Odcinki 47, 48, 49, 50, 51 do obejrzenia w najbliższych dniach o godzinie 18:45 na TVP2 lub vod.tvp.pl.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zranione ptaki - streszczenie serialu. O czym jest turecka produkcja i czy warto oglądać?

Zranione ptaki – streszczenie odcinka 47

Tekin próbuje wzbudzić w Meryem podziw. Po raz kolejny udaje, że ratuje jej ojca z opałów, dodaje też, że zapłacił podstawionemu mężczyźnie za wycofanie skargi na Durmua. Meryem obiecuje, że zapłaci kolejny dług. Meryem zanosi tablet Melis do firmy. Nie ma pojęcia, że padła ofiarą intrygi. Levent w obecności Cemila ostro karci Meryem. Cemil jest zaskoczony zachowaniem przyjaciela. Sugeruje Leventowi, że jest zazdrosny o Meryem. Kudret informuje Hülyę, że Ömer to zaginiony syn Leventa - Efe i szantażuje kobietę. Hülya jest przerażona. Razem z Melis postanawiają zlecić test DNA na ojcostwo. Do myjni przychodzi mama Cichej. Dziewczyna nie posiada się z radości. Kobieta jednak odpycha próbującą się do niej przytulić dziewczynkę i zabrania jej dalszych kontaktów. Cicha jest załamana.

Zranione ptaki – streszczenie odcinka 48

Bahadr jest przekonany, że powodem złego nastroju Hülyi jest niemożność zajścia w ciążę. Bezskutecznie próbuje pocieszyć stale odtrącającą go żonę. Aye jest załamana po kolacji z Cemilem. Postanawia porozmawiać z nim o zakończeniu udawanego narzeczeństwa. Melis każe Tekinowi wysłać do rezydencji kwiaty dla Meryem. Levent jest zniesmaczony tym prezentem. Nakazuje Meryem, aby taka sytuacja się więcej nie powtórzyła. Doan zatrzymuje Aye przed gmachem holdingu. Wyginając dziewczynie nadgarstek każe się jej tłumaczyć z kolacji z Cemilem i jego matką. Na szczęście zjawia się Cemil, który przepędza Doana i okazuje Aye wiele troski. Cemil postanawia załatwić sprawę raz a porządnie. Idzie do Tekina i każe mu zapanować nad Doanem. Tekin we wściekłości policzkuje Doana. Ten postanawia się zemścić. Mówi Meryem, że Tekin zaaranżował sprawę z oskarżeniem Dumua. Melis odbiera wyniku testu DNA. Okazuje się, że Levent jest ojcem Ömera. Kudret zniechęcony ciągłym zbywaniem przez Hülyę postanawia wyjawić Leventowi prawdę. Przychodzi do rezydencji i gdy już ma powiedzieć Leventowi o Efe, Hülya przerywa mężczyznom rozmowę przedstawiając Kudreta jako ogrodnika.

Zranione ptaki – streszczenie odcinka 49

Hülya opowiada Melis o pojawieniu się Kudreta w rezydencji. Siostry dochodzą do wniosku, że Kudret nie przestanie ich szantażować. Pod pretekstem wyjścia na zakupy Meryem jedzie do Tekina. Oświadcza mu, że wie iż to on ukartował sprawę z Durmuem i żada, aby więcej się do niej nie zbliżał. W odpowiedzi Tekin poprzysięga Meryem, że zniszczy Leventa i odbierze mu wszystko, co ma. Niedługo później Aye podsłuchuje rozmowę, w której Tekin mówi, że uniemożliwi holdingowi wzięcie kredytu. Aye natychmiast dzwoni z tym do Meryem i przekonuje przyjaciółkę, że powinna niezwłocznie powiadomić o tym Leventa. Tymczasem Levent domyśla się, że zakupy były tylko wymówką i rob Merjem wyrzuty. Niewiele brakuje, by wyniki badań DNA potwierdzające, że Ömer to Efe, dostały się w ręce domowników. Siostrom udaje się jednak do tego nie dopuścić. Dyrektor banku, pobity przez ludzi Tekina, informuje Cemila o odrzuceniu ich wniosku kredytowego. Levent ma jednak w zanadrzu pewien plan. Po przykrym spotkaniu z matką Cicha znika. Ptaki ruszają na poszukiwania. Na zlecenie Hülyi, Kudret udaje się do Durmua i grozi mu, że go zabije, jeśli wspomni komuś o Ömerze. Później udaje się na spotkanie z Hülyą. To jednak kończy się dla niego tragicznie Melis zrzuca go z wysokości.

Zranione ptaki – streszczenie odcinka 50

Hülya nie może dojść do siebie po zabójstwie Kudreta. Melis robi wszystko, żeby nikt z domowników niczego się nie domyślił. Obawia się, że zachowanie siostry może ściągnąć na nie kłopoty. Türkan niepokoi się o przyszłość związku syna, przyparty do muru Cemil zapewnia matkę, że on i Aye zamierzają się zaręczyć. Ku zaskoczeniu Aye, Cemil pojawia się przed jej biurkiem z pierścionkiem. Meryem nie rozumie, dlaczego Levent znów tak źle ją traktuje. Kiedy w końcu dziewczyna zdobywa się na to, żeby ostrzec Leventa przed Tekinem, ten wyśmiewa ją, otwarcie przyznając, że jego zdaniem Meryem i Tekin są parą. Zaskoczona Meryem wszystkiemu zaprzecza, jednak Levent jej nie wierzy. Aye i Meryem dzielą się ostatnimi wydarzeniami. Aye nie może uwierzyć, że Levent podejrzewa Meryem o związek z Tekinem. Błotnikowi udaje się odnaleźć Cichą. Chłopiec pokazuje jej swoją rodzinę, od której uciekł z powodu agresywnego ojca.

Zranione ptaki – streszczenie odcinka 51

Melis w tajemnicy podaje Hülyi silne leki nasenne. Nie może pozwolić, żeby roztrzęsiona siostra ją wydała. Zaniepokojeni stanem Hülyi domownicy chccą zabrać, ja do lekarza. Melis jednak przekonuje ich, żeby tego nie robili. Aye bezskutecznie próbuje porozmawiać z Leventem. W końcu prosi Cemila, aby ten przekonał Leventa, że Meryem i Tekina nic nie łączy. Levent nie wierzy w słowa przyjaciela, ale przekonuje go podsłuchana przypadkiem rozmowa telefoniczna Tekina, w której ten przyznaje, że Merjem nic do niego nie czuje. Leventowi trudno ukryć zadowolenie. Melis przedstawia Leventowi inny sposób na uratowanie holdingu partnerstwo z Włoską firmą. Podczas gdy kobieta zaczyna przygotowania do ich wspólnego wyjazdu służbowego do Mediolanu, Levent próbuje odnaleźć mężczyznę, który mógłby pomóc im wyciągnąć holding z problemów.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 27.05.2022

Lubisz seriale? Ten podcast jest dla Ciebie!

Posłuchaj nowych odcinków TO SIĘ KRĘCI.

Listen to "Niewiarygodne rekordy filmowe" on Spreaker.