Zranione ptaki 200, 201, 202 - streszczenie trzech ostatnich odcinków. Łzy, rozpacz, ale i szczęście!

2023-01-03 11:44 Leon Pietrzak
Zranione ptaki
Autor: Materiały TVP

Zranione Ptaki 200, 201, 202 - streszczenie ostatnich odcinków. W obawie przed gniewem szwagra, Hülya w popłochu opuszcza rezydencję i spycha Asli ze schodów. Kobieta nie odnosi poważnych obrażeń, lecz w wyniku upadku traci dziecko. Kiedy oglądać ostatni odcinek? Co jeszcze czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Przeczytajcie pełne streszczenia już teraz na ESKA.pl

Zranione ptaki - streszczenie 200. odcinka. Co się wydarzy? Wściekła Melis próbuje wyprowadzić z rezydencji Ömera, ale nagłe pojawienie się Hülyi psuje jej plan. Dogan związuje ludzi ojca Mine i razem z dziewczyną wraca do domu. Bahadir ma wyrzuty sumienia z powodu romansu z Asli. Postanawia wyznać Hülyi prawdę. Asli dostaje boleści, więc Yasar zabiera ją do szpitala, świadkiem tej sytuacji jest Hülya. Levent, Meryem i Ömer udają się na ślub Ayse i Cemila. Dogan i Mine coraz bardziej się do siebie zbliżają. Na weselu miłość dosłownie wisi w powietrzu: Cemil i Ayse, Dogan i Mine, a przede wszystkim Meryem i Levent nie kryją już swoich uczuć. Pięknemu obrazkowi z ukrycia przygląda się żądna zemsty Melis. Tymczasem w rezydencji Hülya odkrywa, że Asli jest w ciąży, a ojcem jest Bahadir. Na wieść o tym Bahadr jest w szoku. A to jeszcze nie koniec! Co wydarzy się w następnych i ostatnich już odcinkach "Zranione Ptaki"? Takiego zakończenia nikt się nie spodziewał!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak skończy się serial Zranione ptaki? Kiedy ostatni odcinek?

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione ptaki 201 - streszczenie odcinka

Przepełniony szczęściem Levent wyznaje Meryem miłość. W końcu także i Meryem zdobywa się na wyznanie swoich uczuć. Świadkiem tej sceny jest Melis. W odwecie Melis porywa Ömera. Tymczasem w rezydencji Hülya zmusza Asli, żeby wyznała kto jest ojcem jej dziecka. Bahadir jest w szoku, ale jednoznacznie oświadcza, że weźmie odpowiedzialność za swojego potomka. Kiedy weselni goście zauważają zniknięcie chłopca, rozpoczynają się gorączkowe poszukiwania. Meryem obwinia się o to, że spuściła chłopca z oczu. Hülya jest przekonana, że to Melis stoi za porwaniem Ömera. Cemilowi udaje się skontaktować z Nurgül. Podczas telefonicznej rozmowy z Leventem kobieta wyznaje mu całą prawdę o Ömerze, sugeruje też, że Melis współpracowała z Tekinem. Levent nie może uwierzyć, że Ömer to w rzeczywistości jego syn Efe. Hülya czuje, że grunt pali jej się pod nogami. Zabiera z rezydencji biżuterię i zamierza uciec, zabierając ze sobą Melis. Meryem i Levent odnajdują notatkę, którą Ulviye spisała zanim dostała ataku serca.

Zranione ptaki 202 - streszczenie ostatniego odcinka

Levent jest zszokowany faktem, że to Hülya odpowiada za śmierć jego żony Rany i zaginięcie synka. W obawie przed gniewem szwagra, Hülya w popłochu opuszcza rezydencję. Przed odejściem spycha Asli ze schodów. Dziewczyna nie odnosi poważnych obrażeń, lecz w wyniku upadku traci dziecko. Ojciec Mine odpuszcza córce. Obiecuje, że nie będzie zmuszał jej do małżeństwa, ani też narzucał stylu życia. Dogan zbiera się na na odwagę i wyznaje Mine swoje uczucia. Levent i Meryem jadą jednak za nią w nadziei, że doprowadzi ich do Melis i Ömera. Cemil każe też policji namierzyć numer kobiety. Ekipy docierają do magazynu, w którym Melis przetrzymuje Ömera i odcinają jej drogę ucieczki. Hülya bezskutecznie próbuje przekonać Leventa, co do swojej niewinności. Obie kobiety zostają aresztowane. Ülviye zwalnia Asli. Dziewczyna odchodzi z rezydencji. Levent i Meryem pobierają się.

Zranione Ptaki 200, 201, 202 - kiedy nowe odcinki?

Serial "Zranione Ptaki" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 200 zostanie wyemitowany w środę 4 stycznia 2023 o godz. 18:45., odcinek 201 w czwartek 5 stycznia, a odcinek 202 w piątek 6 stycznia o tej samej porze. Powtórki widzowie mogą obejrzeć na stronie internetowej TVP VOD.

Sonda
Cieszysz się, że "Zranione ptaki" zbliżają się do końca emisji?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE