Zranione ptaki 184, 185, 186, 187, 188 STRESZCZENIE. Levent zostaje z Meryem na noc w hotelu

2022-12-10 11:34 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: Materiały TVP Zranione ptaki - co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Zranione ptaki - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli będziemy świadkami sytuacji, w której Levent zawozi Meryem i matkę do hotelu nad morzem. Towarzyszy im Melis, która musi jednak wracać do Stambułu. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 184, 185, 186, 187, 188, które zostaną wyemitowane w dniach 12-16 grudnia 2022 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zranione ptaki to popularna turecka telenowela o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Rodzące się między Meryem i Leventem uczucie, sprawa porzuconego Ömera, a także związane z tym liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się jeszcze niezwykle fascynująca. Zranione ptaki oczarowały już tysiące widzów w całej Polsce, którzy z niecierpliwością czekają na nowe epizody. Zobacz, co wydarzy się w serialu!

Zranione ptaki - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zranione ptaki można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków - 184, 185, 186, 187, 188 - odbędzie się  w dniach 12-16 grudnia 2022, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków Zranionych ptaków dostępne są poniżej!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 184 - poniedziałek 12 grudnia 2022

Safiye bardzo martwi się o córkę. Ayse jednak postanawia wziąć się w garść i przeprasza wszystkich za swoje zachowanie. Meryem opiekuje się panią Ulviye. Kobieta po raz kolejny próbuje porozmawiać z Meryem, jednak zaniki pamięci jej to uniemożliwiają. Dla dobra starszej pani Meryem postanawia nie poruszać tematu notatek. Melis nie może znieść obecności Meryem w rezydencji. W napadzie szału obrzuca ją wyzwiskami i każe jej się wynosić. Meryem traci panowanie nad sobą i wymierza Melis policzek. Levent, który słyszał ich kłótnię staje po stronie Meryem. Melis wyrzuca narzeczonemu brak lojalności. Yasar próbuje namówić Asli do rozmowy z Bahadirem. Dziewczyna w obawie o utratę dziecka błaga go jednak, żeby zachował milczenie. W przeddzień rozprawy rozwodowej Dogan robi wszystko, żeby Ayse uwierzyła w niewinność Cemila. Ta jednak nie chce o tym słyszeć.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 185 - wtorek 13 grudnia 2022

Dogan i Mine postanawiają udowodnić Ayse niewinność Cemila. Dogan zaprasza Oyę na spotkanie, a Mine ma nagrać jej przyznanie się do zastawienia pułapki na Cemila. Ku ich zaskoczeniu Oya, świadoma podstępu, opowiada Doganowi diametralnie inną i pogrążajacą Cemila wersję zdarzeń. Hülya postanawia pozbyć się Asli. Jest przekonana, że Bahadir kupił kochance taką samą, drogą torebkę, jaką ona dostała od niego. Oskarża służącą o kradzież. Bahadir jednak ręczy za Asli. Napięciom między Meryem i Melis nie ma końca. Za namową brata Levent postanawia przyspieszyć ślub. Ku radości Melis ceremonia ma odbyć się w ciągu najbliższego tygodnia. Meryem jest załamana. Choć nie może pogodzić się z utratą ukochanego, postanawia zostać w rezydencji dla dobra Ulviye.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 186 - środa 14 grudnia 2022

Stan Ulviye się pogarsza. Lekarz zaleca jej wyjazd na łono natury, z dala wszelkich stresów. Levent zawozi Meryem i matkę do hotelu nad morzem. Towarzyszy im Melis, która musi jednak wracać do Stambułu, żeby kupić wymarzoną suknię ślubną. Ayse i Cemil są już po rozwodzie. Przekonani o niewinności Cemila, Dogan i Mine postanawiają jeszcze raz porozmawiać z nim. Hülya w obecności Bahadira oskarża Asli o kradzież torebki i chce zwolnić służącą. Dziewczyna jest przybita zarzutami i tym, że Bahadir od razu uwierzył w jej winę. Yasar jednak informuje pracodawców, że to on kupił torebkę. Asli, w obawie o dziecko, postanawia opuścić rezydencję. Ulviye jest przekonana, że Levent i Meryem są małżeństwem. Doprowadza to do wielu krępujących sytuacji. Ku niepocieszeniu Melis, Levent jest zmuszony zostać przy matce dłużej niż planował.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 187 - czwartek 15 grudnia 2022

Ulviye, Meryem i Levent spędzają w hotelu wspólne chwile. Ulviye wciąż jest przekonana, że Meryem i Levent są szczęśliwym małżeństwem, a Ömer to ich syn. Świadomość niespełnionej miłości w połączeniu z opowieściami Ulviye o jej przeszłości, to zbyt wiele dla obojga. Tymczasem Dogan i Mine razem z Cemilem szukają sposobu na przekonanie Ayse o niewinności Cemila. Asli udaje zdesperowaną i robi wszystko, żeby skłonić Yasara do oświadczenia się jej. Przekonuje go, że zamierza odejść z rezydencji. Melis nie może znieść świadomości, że Levent spędza czas z Meryem. Na domiar złego z powodu ulewnego deszczu Levent pozostaje w hotelu na noc.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 188 - piątek 16 grudnia 2022

Melis nie wytrzymuje i przyjeżdża do hotelu. Nie może znieść faktu, że Ulviye uważa Leventa i Meryem za małżeństwo, więc ignoruje prośbę narzeczonego i wyprowadza Ulviye z błędu. Ulviye czuje się zagubiona, a Levent jest wściekły na Melis. Jedyne o czym myśli Melis to zbliżający się ślub i jej wymarzona suknia. Asli zostawia Yasarowi list pożegnalny, udając, że zamierza odejść z rezydencji. Przyparty do muru mężczyzna w końcu się jej oświadcza. Cemil umawia się z Oyą i prosi Dogana i Mine, żeby sprowadzili na spotkanie Ayse. Na widok Cemila i Oyi, Ayse chce opuścić lokal, ale przyjaciołom udaje się ją powstrzymać.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE