Zranione ptaki 182-183 streszczenie. Ulviye jest przekonana, że Ömer to Efe

2022-12-07 9:19 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Zranione ptaki - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli będziemy świadkami sytuacji, w której Ulviye niespodziewanie się wybudza. Melis i Hülya początkowo są przerażone, szybko odczuwają ulgę, gdy okazuje się, że kobieta ma mętlik w głowie. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 182, 183, które zostaną wyemitowane w dniach 8-9 grudnia 2022 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zranione ptaki to popularna turecka telenowela o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Rodzące się między Meryem i Leventem uczucie, sprawa porzuconego Ömera, a także związane z tym liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się jeszcze niezwykle fascynująca. Zranione ptaki oczarowały już tysiące widzów w całej Polsce, którzy z niecierpliwością czekają na nowe epizody. Zobacz, co wydarzy się w serialu!

Zranione ptaki - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zranione ptaki można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków - 182, 183 - odbędzie się  w dniach 8-9 grudnia 2022, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków Zranionych ptaków dostępne są poniżej!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 182 - czwartek 8.12.2022

Przedstawiciel banku informuje Safiye, że otrzyma kredyt, o który się ubiegała. Przyjaciele nie posiadają się z radości, żadne z nich nie ma pojęcia, że to Mine jest tajemniczą osobą, która się za nimi wstawiła. Dogan stara się podnieść Ayse na duchu. Dziewczyna jest tak załamana, że gdyby nie Dogan, wpadłaby pod samochód. Bliscy Ulviye wciąż czuwają w szpitalu. Levent jest wściekły na Melis za sposób w jaki traktuje Meryem. Yasar przypadkiem zauważa leki, jakie bierze Asli i podejrzewa, że dziewczyna jest w ciąży. Ludzie ojca Mine depczą jej po piętach, dziewczyna musi coraz bardziej uważać, żeby jej nie znaleźli. Dogan uzmysławia sobie, że mimo wszystko Ayse wciąż kocha Cemila. Postanawia spotkać się z Oyą i wyciągnąć z niej prawdę. Melis w końcu udaje się dostać na salę Ulviye. Już ma podać jej lek, gdy Ulviye niespodziewanie się wybudza.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 183 - piątek 9.12.2022

Ulviye wybudza się. Jej najbliżsi nie posiadają się z radości. Melis i Hülya początkowo są przerażone, szybko odczuwają ulgę, gdy okazuje się, że kobieta ma mętlik w głowie i mylą jej się wszystkie przeszłe i obecne wydarzenia. Doganowi udaje się podpuścić Oyę, która przyznaje, że to ona zainscenizowała zdjęcia z Cemilem. W pierwszym odruchu Dogan jest zdecydowany, żeby opowiedzieć wszystko Ayse, ale jednak waha się. Zdaje sobie bowiem sprawę, że w ten sposób na zawsze straci ukochaną. Asli próbuje udobruchać Yasara. Przekonuje go, że Bahadir ją wykorzystał, a teraz została całkiem sama. Cemil zamierza wyjechać za granicę, jedna z pracownic holdingu informuje o tym Ayse. Ulviye wraca do domu. Jest przekonana, że Ömer to Efe, a dla jej dobra domownicy nie wyprowadzają jej z błędu.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?
Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24
O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE