Zranione ptaki

i

Autor: Materiały TVP

Zranione ptaki 160 - STRESZCZENIE szczegółowe. Melis będzie szantażowana!

2022-10-31 14:30

Zranione Ptaki 160 - streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w serialu? Melis zdaje sobie sprawę, że jej siostra od początku udaje utratę pamięci. Grozi, że ją wyda, ta jednak szantażuje Melis. Kiedy oglądać 160. odcinek? Co jeszcze czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Przekonajcie się już teraz na ESKA.pl

Zranione Ptaki to turecka telenowela, która ciągle cieszy się niesłabnąca popularnością, a widzowie są tak ciekawi nowych przygód bohaterów, że już szukają streszczeń na następne epizody. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 160. odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gizem Arikan - Meryem ze Zranionych ptaków poza planem serialu. Jak wygląda? Co wiadomo o jej życiu?

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Zranione ptaki odcinek 160 - STRESZCZENIE

Ülviye w obecności Melis przeprasza Hülyę za wszystkie oskarżenia. Gdy rozmawiają na osobności, Hülya sugeruje Melis, że symuluje ból. Między siostrami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Melis zdaje sobie sprawę, że jej siostra od początku udaje utratę pamięci. Grozi, że ją wyda, ta jednak szantażuje Melis, że wtedy wszyscy dowiedzą się, że Ömer to Efe. Ayse ma żal do Cemila, że do niej nie oddzwonił. Zaskoczona jest również zdawkowymi, wymijającymi odpowiedziami męża. Cemil nie chce przyznać, że to Oyi pomógł zeszłej nocy. Tekin dowiaduje się, że firma w którą zainwestował zbankrutowała. Dla niego to również oznacza finansowy upadek. Levent proponuje mu, że odkupi jego udziały w holdingu. Tekin szuka jednak innego rozwiązania. Przybita informacją o ślubie Leventa i Melis, Meryem postanawia w liście wyznać ukochanemu prawdę.

Zranione Ptaki - kiedy 160 odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zranione Ptaki" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 160 zostanie wyemitowany we wtorek 8 listopada 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Sonda
Myślisz, że Levent naprawdę może odwołać ślub?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE