Zranione ptaki 43, 44, 45 - STRESZCZENIE nowych odcinków

i

Autor: Materiały TVP

Zranione Ptaki 139 - STRESZCZENIE. Levent chce za wszelką cenę odnaleźć Meryem!

2022-09-27 13:23

Zranione Ptaki - co wydarzy się w serialu? Nadchodzący epizod będzie równie zaskakujący i nie zabraknie w nim nieoczekiwanych zwrotów akcji. Wideo z groźbami, które dostała Meryem wpadną w niepowołane ręce! Kiedy oglądać 139. odcinek? Jakie problemy napotkają bohaterowie tureckiej telenoweli? Sprawdzamy!

Zranione Ptaki to turecka telenowela, która ciągle cieszy się niesłabnąca popularnością, a widzowie są tak ciekawi nowych przygód bohaterów, że już szukają streszczeń na następne epizody. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 139. odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak skończy się serial Zranione ptaki? Kiedy będzie ostatni odcinek?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zranione Ptaki 139 - streszczenie odcinka

Co wydarzy się w odcinku 139? Kolejny epizod będzie niesamowicie szalony. Omer zobaczy wideo z groźbami, które Tekin wysłał do Meryem, a Levent będzie chciał za wszelką cenę odnaleźć kobietę. Hulya zamierza dokładnie przemyśleć i zaplanować do perfekcji swoją zemstę, tylko czy odważy się wprowadzić plan w życie?

Zranione Ptaki - kiedy 139 odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zranione Ptaki" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 139 zostanie wyemitowany w poniedziałek 10 października 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Sonda
Zranione ptaki: Myślisz, że Levent i Meryem będą razem?