Zranione Ptaki 138

i

Autor: Materiały TVP Zranione Ptaki 138 - streszczenie odcinka

Zranione Ptaki 138 streszczenie. Na Meryem będzie czekać nowe zagrożenie!

2022-09-26 16:49

Zranione Ptaki - co wydarzy się w serialu? Nadchodzący epizod będzie równie zaskakujący i nie zabraknie w nim nieoczekiwanych zwrotów akcji. Fabuła ponownie zostanie skierowana na Meryem i jej miłosne dylematy. Kiedy oglądać 138. odcinek? Jakie problemy napotkają bohaterowie tureckiej telenoweli? Przekonajcie się już teraz!

Zranione Ptaki 138 odcinek - streszczenie. W poprzednich epizodach Meryem nie miała łatwo i nie wygląda na to, by w najbliższych odcinkach coś się zmieniło. Kobieta zdecyduje się m.in. na wyznanie prawdy Leventowi. Turecka telenowela ciągle cieszy się niesłabnąca popularnością, a widzowie są tak ciekawi nowych przygód bohaterów, że już szukają streszczeń na następne epizody. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 138. odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak skończy się serial Zranione ptaki? Kiedy będzie ostatni odcinek?

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione Ptaki 138 - streszczenie odcinka

Najbardziej intensywne rozdziały już za nami, ale to wcale nie oznacza, że nic ciekawego nie wydarzy się w 138. odcinku. Levent będzie miał wszystkiego dość i poprosi Meryem, by wyszła z domu i już nigdy nie wracała. Kobieta postanawia nareszcie wyznać mu całą prawdę, co nie będzie dla niej łatwe. Do tego, na Meryem będzie czekać nowe zagrożenie. Hülya odkryła coś ważnego i będzie gotowa pokazać to światu. Co to będzie? Jak zareaguje Levent na słowa Meryem? Wszystko wyjaśni się w nadchodzącym epizodzie!

Zranione Ptaki - kiedy 138 odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial Zranione Ptaki jest emitowany od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 138 będzie można oglądać już w piątek 7 października 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Sonda
Zranione ptaki - ulubiona postać?