Zranione Ptaki

i

Autor: Materiały TVP

Zranione Ptaki 134 - streszczenie szczegółowe. Levent i Meryem utknęli razem w windzie!

2022-10-03 15:22

Zranione Ptaki - co wydarzy się w serialu? Meryem straci przytomność w windzie, a Levent złapie ją w ramiona. Ulviye będzie miała jeszcze większy żal do Meryem za to, co zrobiła. Kiedy oglądać 134. odcinek? Co czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Odpowiadamy!

Zranione Ptaki to turecka telenowela, która ciągle cieszy się niesłabnąca popularnością, a widzowie są tak ciekawi nowych przygód bohaterów, że już szukają streszczeń na następne epizody. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 134. odcinku i kiedy będzie można go obejrzeć. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak skończy się serial Zranione ptaki? Kiedy będzie ostatni odcinek?

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zranione Ptaki 134 streszczenie szczegółowe

Ömer bardzo przeżywa nieobecność Meryem. Widząc cierpienia chłopca, Ulviye ma jeszcze większy żal do Meryem za to, co zrobiła. Vedat zaprasza Leventa i Meryem do obejrzenia szwalni, jednak naglecoś mu wypada i nalega, żeby pojechali tam sami. Na wieść o tym Melis niezwłocznie jedzie do szwalni. Gdy dociera na miejsce, dowiaduje się, że Levent i Meryem utknęli razem w windzie. Gdy zostają sami, Levent robi Meryem wyrzuty i żąda wyjaśnień. Jego słowa i lęk przed zamknięciem i reakcją Tekina sprawiają, że Meryem traci przytomność. Levent w ostatniej chwili łapie ją w ramiona. Bahadir ma wyrzuty sumienia po nocy z Asli. Prosi ją o rozmowę. Safiye postanawia zapisać Ayse i Cemila na terapię małżeńską, jednak Bedriye podkrada jej kartkę z numerem telefonu specjalisty. Niespodziewanie kobiety odwiedza Oya, która wyjawia im, że małżeństwo Ayse i Cemila to fikcja.

Sonda
Zranione ptaki: Myślisz, że Levent i Meryem będą razem?

Zranione Ptaki 134 - kiedy w TV? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zranione Ptaki" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 134 zostanie wyemitowany w poniedziałek 3 października 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE