Zranione Ptaki

i

Autor: Materiały TVP Zranione Ptaki 137 - streszczenie odcinka

Zranione ptaki 132, 133 streszczenie. Cemil postanawia zabrać Ayse w spóźnioną podróż poślubną

2022-09-28 13:34

Zranione ptaki - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli dowiemy się, że Meryem jest coraz bardziej przybita z powodu sposobu, w jaki traktuje ją Levent, a Neriman prosi Dogana o pomoc w znalezieniu pracy. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 132, 133, które zostaną wyemitowane w dniach 29-30 września 2022 na kanale TVP2. Już teraz zobacz, co czeka bohaterów Zranionych ptaków!

Zranione ptaki to produkcja znad Bosforu, która podbiła serca polskich widzów. Serial opowiada o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Rodzące się między Meryem i Leventem uczucie, sprawa porzuconego Ömera, a także związane z tym liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się niezwykle fascynująca. Na ekranie można zobaczyć wielu ciekawych aktorów: Gizem Arıkan jako Meryem, Ali Yasin Özegemen jako Levent, czy Özgür Özberk, który wciela się rolę przebiegłego Tekina.

Przedstawiamy streszczenia odcinków 132, 133, których emisja odbędzie się 29-30 września 2022 o godz. 18:45 na antenie TVP2. Serial można również oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 132 - czwartek 29.09.2022

Zachwycony projektem Meryem Vedat dzwoni do Arturo i wysyła mu rysunek. Zaraz po tym, ku zaskoczeniu zebranych, proponuje Meryem pracę w holdingu. Choć Melis i Levent próbują go od tego odwieść, a Meryemnie jest w stanie nic odpowiedzieć, Vedat daje Meryem jeden dzień na podjęcie decyzji. Cemil postanawia zabrać Ayse w spóźnioną podróż poślubną. Wpada też na pomysł wyprowadzki do oddzielnego mieszkania. Meryem jest coraz bardziej przybita z powodu sposobu, w jaki traktuje ją Levent. Kobieta nie wie, czy da radę znieść poniżanie ze strony ukochanego.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 133 - piątek 29.09.2022

Dla dobra firmy Levent dzwoni do Tekina i oświadcza, że nie ma nic przeciwko, by Meryem rozpoczęła pracę w holdingu. Rywal, mimo wściekłości wywołanej tym telefonem, nie marnuje okazji, żeby z niego zakpić i podkreślić, że to on decyduje o swojej żonie. Ayse jest przekonana, że Cemil nie może doczekać się rozstania. Tymczasem Cemil szykuje dla niej niespodziankę wyjazd na prawdziwy miodowy miesiąc. Oya podsłuchuje jego rozmowę z obsługą hotelu i poprzysięga sobie, że do tego nie dopuści. Neriman prosi Dogana o pomoc w znalezieniu pracy. Asli obawia się, że Bahadir będzie żałował tego, co się między nimi wydarzyło i wycofa się. W holdingu odbywa się spotkanie z panem Vedatem. Wszyscy są przekonani, że Meryem nie przyjdzie, gdy ta niespodziewanie pojawia się w drzwiach i oświadcza, że przyjmuje propozycję. Melis szantażuje Tekina i żąda, żeby usunął narkotyki z transportu.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4