Zranione Ptaki

i

Autor: Materiały TVP Zranione ptaki

Zranione ptaki 129, 130, 131, 132, 133 streszczenie. Melis szantażuje Tekina i żąda, żeby usunął narkotyki z transportu

2022-09-24 13:54

Zranione ptaki - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli dowiemy się, że Bahadir ma wyrzuty sumienia po nocy spędzonej z Asli. Jednocześnie nie może oprzeć się urokowi służącej, a Meryem rozpoczyna pracę w holdingu Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 129, 130, 131, 132, 133, które zostaną wyemitowane w dniach 26-30 września 2022 na kanale TVP2. Zobacz, co czeka bohaterów w najbliższych dniach!

Zranione ptaki to popularna turecka telenowela o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Rodzące się między Meryem i Leventem uczucie, sprawa porzuconego Ömera, a także związane z tym liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się jeszcze niezwykle fascynująca. Zranione ptaki oczarowały już tysiące widzów w całej Polsce, którzy z niecierpliwością czekają na nowe epizody. Zobacz, co wydarzy się w serialu!

Przedstawiamy streszczenia odcinków 129, 130, 131, 132, 133, których emisja odbędzie się 26-30 września 2022 o godz. 18:45 na antenie TVP2. Serial można również oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 129

Tekin jest wściekły na Meryem za jej ucieczkę, w akcie zemsty na niej i Levencie, zamierza zabrać Meryem na służbową kolację z panem Vedatem potężnym inwestorem, z którym holding chce nawiązać współpracę. Chcąc, żeby Meryem oszołomiła wszystkich swoim wyglądem, Tekin jedzie kupić jej sukienkę, a jako stróża żony wzywa Durmusa. Ömer rozpacza za siostrą, co jeszcze bardziej podsyca złość Leventa na Meryem. Tymczasem Melis robi wszystko, żeby zwrócić na siebie uwagę Leventa. Ayse jest przekonana, że stoi na drodze miłości Cemila i Oyi i dlatego musi się rozwieść z Cemilem. Cemil, aby nie dopuścić do rozwodu, postanawia w końcu wyznać Ayse swoje uczucia.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 130

Levent nie może uwierzyć, że Tekin przyprowadził Meryem na spotkanie z Vedatem. Tymczasem kobieta szuka sposobności, żeby ustrzec Leventa przed zasadzką. Próbuje z nim porozmawiać, lecz ten nie dopuszcza jej do głosu obrzucając obelgami. Asli dowiaduje się od Ulviye, że Bahadir zawsze marzył o córce. Postanawia zdobyć mężczyznę. Korzystając z nieobecności domowników udaje jej się go uwieść. Safiye podsuwa Cemilowi pomysł wspólnego wyjazdu z Ayse. Mężczyzna uświadamia sobie, że nigdy nie są z żoną sam na sam i zaczyna planować wyjazd.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 131

Neriman jest zaniepokojona ekscytacją Dogana, który nie posiada się z radości na myśl o rozwodzie Ayse i Cemila. Chłopak wierzy, że tym razem to on ożeni się z Ayse. Neriman martwi się, że po raz kolejny spotka go miłosny zawód. Bahadir ma wyrzuty sumienia po nocy spędzonej z Asli. Jednocześnie nie może oprzeć się urokowi służącej. Vedat prosi Meryem, by zaopiniowała jeden z projektów Melis. Meryem wprowadza na projekcie poprawki, które wraz z jej komentarzem robią na Vedacie ogromne wrażenie.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 132

Zachwycony projektem Meryem Vedat dzwoni do Arturo i wysyła mu rysunek. Zaraz po tym, ku zaskoczeniu zebranych, proponuje Meryem pracę w holdingu. Choć Melis i Levent próbują go od tego odwieść, a Meryemnie jest w stanie nic odpowiedzieć, Vedat daje Meryem jeden dzień na podjęcie decyzji. Cemil postanawia zabrać Ayse w spóźnioną podróż poślubną. Wpada też na pomysł wyprowadzki do oddzielnego mieszkania. Meryem jest coraz bardziej przybita z powodu sposobu, w jaki traktuje ją Levent. Kobieta nie wie, czy da radę znieść poniżanie ze strony ukochanego.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 133

Dla dobra firmy Levent dzwoni do Tekina i oświadcza, że nie ma nic przeciwko, by Meryem rozpoczęła pracę w holdingu. Rywal, mimo wściekłości wywołanej tym telefonem, nie marnuje okazji, żeby z niego zakpić i podkreślić, że to on decyduje o swojej żonie. Ayse jest przekonana, że Cemil nie może doczekać się rozstania. Tymczasem Cemil szykuje dla niej niespodziankę wyjazd na prawdziwy miodowy miesiąc. Oya podsłuchuje jego rozmowę z obsługą hotelu i poprzysięga sobie, że do tego nie dopuści. Neriman prosi Dogana o pomoc w znalezieniu pracy. Asli obawia się, że Bahadir będzie żałował tego, co się między nimi wydarzyło i wycofa się. W holdingu odbywa się spotkanie z panem Vedatem. Wszyscy są przekonani, że Meryem nie przyjdzie, gdy ta niespodziewanie pojawia się w drzwiach i oświadcza, że przyjmuje propozycję. Melis szantażuje Tekina i żąda, żeby usunął narkotyki z transportu.

Sonda
Najlepszy turecki serial to...
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6