Zranione ptaki

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yaralı Kuşlar Zranione ptaki 127, 128 streszczenie. W piątek BRAK EMISJI odcinka 129

Zranione ptaki 127, 128 streszczenie. W piątek BRAK EMISJI odcinka 129!

2022-09-21 14:52

Zranione ptaki - w najnowszych odcinkach tureckiej telenoweli dowiemy się, że Asli ma dość bycia służącą w rezydencji, marzy jej się rola pani domu u Bahadira. Poniżej znajdziesz streszczenie odcinków 127, 128, które zostaną wyemitowane w środę i czwartek 21-22 września 2022 na kanale TVP2. CO Z ODCINKIEM 129? Dlaczego nie zostanie wyemitowany?

Zranione ptaki to popularna turecka telenowela o miłości, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko. Rodzące się między Meryem i Leventem uczucie, sprawa porzuconego Ömera, a także związane z tym liczne przeciwności losu sprawiają, że cała historia staje się jeszcze niezwykle fascynująca. Zranione ptaki oczarowały już tysiące widzów w całej Polsce, którzy z niecierpliwością czekają na nowe epizody. Zobacz, co wydarzy się w serialu!

Przedstawiamy streszczenia odcinków 127, 128 których emisja odbędzie się 21-22 września 2022 o godz. 18:45 na antenie TVP2. Serial można również oglądać na stronie VOD.TVP.PL.

Zranione ptaki - odcinek 129 - kiedy emisja?

Emisja odcinka 129 pierwotnie zaplanowana była na piątek 23 września 2022, jednak ze względu na mecz siatkówki w Arnhem: Polska - Chorwacja (godz. 17:50), została przeniesiona na poniedziałek 26 września 2022.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 127

Meryem przypadkiem podsłuchuje rozmowę Tekina i dowiaduje się, że szykuje on plan zniszczenia Leventa. Meryem chce ostrzec ukochanego, Tekin jednak więzi ją w domu. Bahadir jest coraz bardziej zauroczony Asli. Dziewczyna jest coraz bliżej osiągnięcia swojego celu. Cemil szuka sposobu, żeby nie dopuścić do rozwodu, małżonkowie nie mają pojęcia o swoim wzajemnym uczuciu. Oya i Dogan zaczynają nawet wątpić w to, czy para rzeczywiście ma takie plany. Melis bezskutecznie stara się zwrócić na siebie uwagę Leventa. Tymczasem on myśli tylko o Meryem, kipi w nim złość na nią, szczególnie, gdy widzi, jak bardzo unieszczęśliwiła małego Ömera.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 128

Asli ma dość bycia służącą w rezydencji, marzy jej się rola pani domu u Bahadira. Levent z trudem znosi obecność Tekina w firmie. Tymczasem Tekin nie marnuje okazji, żeby obnosić się ze swoim małżeństwem z Meryem. Pod nieobecność Tekina, Meryem udaje się uciec z domu. Dzwoni do Ayse, zamierzając prosić ją, by ostrzegła Leventa przed zasadzką Tekina, przyjaciółka jednak nawet nie chce jej wysłuchać. Zdesperowana Meryem postanawia udać się do rezydencji i osobiście porozmawiać z Leventem, nie ma jednak odwagi przekroczyć bram rezydencji. Zauważa ją Ömer, ale Levent jest przekonany, że to przewidzenie. Widzi ją również Melis, która natychmiast informuje o tym Tekina. Dogan i Oya, chcąc upewnić się, że Cemil i Ayse naprawdę się rozwodzą, wślizgują się do gabinetu prawnika. Gdy Cemil przyłapuje ich na gorącym uczynku, Oya pospiesznie wymyśla wiarygodną wymówkę.

Sonda
Czołówki seriali - oglądasz, czy pomijasz?
Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8