Zniewolona sezon 3 - tak wygląda nowa Katia! Kiedy kolejne odcinki serialu?

2021-06-18 13:03 Alicja Wójcik
Zniewolona
Autor: Materiały TVP

Główną bohaterką Zniewolonej jest Katierina Wierbickaja. Fabuła skupia się wokół tej młodej, pięknej i wykształconej dziewczyny, która walczy o odzyskanie wolności. Katierina dzięki swojej chrzestnej – szlachciance pani Czerwińskiej – została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego, najbogatszego ziemianina w Nieżynie.

Zniewolona sezon 3 - kiedy w TV premiera nowych odcinków? Na ten serial czekają dziesiątki polskich widzów! Ukraiński serial Zniewolona zadebiutował w polskiej telewizji 1 lipca 2019 roku, a Telewizja Polska wyemitowała wówczas bez żadnej przerwy obydwa sezony serialu, które łącznie liczą 48 odcinków. Zniewolona była w Polsce absolutnym hitem, a ostatnie odcinki śledziło ponad 3 mln widzów!

Zniewolona sezon 3 - tak wygląda nowa Katia! Kiedy kolejne odcinki serialu?

Od tego czasu niestety widzowie nie doczekali się sezonu trzeciego, w którym zresztą czeka nas sporo zmian. Z produkcji odeszła bowiem Katerina Kowalczuk, która wcielała się w główną bohaterkę w dwóch pierwszych sezonach produkcji. Początkowo spekulowano, że z tego powodu trzeci sezon w ogóle nie powstanie, pojawiały się także plotki, że jej miejsce ma zająć w serialu polska aktorka. Koniec końców rolę Katii przejęła Rosjanka Sonya Priss. Na początku maja Priss opublikowała na swoim Instagramie informację, że zdjęcia do trzeciego sezonu Zniewolonej dobiegają końca! Oznacza to, że serial niebawem powróci na antenę. Niewykluczone, że będzie miał swoją premierę już jesienią tego roku. Telewizja Polska jak na razie nie udzieliła żadnych informacji odnośnie do tego, na kiedy zaplanowana jest emisja kolejnych odcinków. Być może stacja czeka na zakończenie Kozackiej miłości? Niewykluczone także, że w Polsce sezon trzeci będzie miał premierę wcześniej niż w Ukrainie - tak było w przypadku drugiego sezonu Zniewolonej. Ukraińscy widzowie na odcinki musieli czekać aż do jesieni, a w Telewizji Polskiej miały one premierę jeszcze latem. Czy tak będzie również teraz? Dowiemy się pewnie już niebawem. Jak podoba się wam nowa Katia?

Trening do piosenek EKIPY | ESKA XD - Fit vlog #25
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE