Zniewolona odcinek 43 - streszczenie. Żadan oświadcza się Oldze! Katia musi wynieść się z jego domu

2019-08-23 18:00
Zniewolona - to oni podbili wasze serca
Autor: Materiały TVP Zniewolona - bohaterowie serialu

Nikołaj zdobywa dla niej w Warszawie posadę nauczycielki języka francuskiego, w związku z czym - dziewczyna przygotowuje się do wyjazdu z Kijowa. Zamierza zabrać ze sobą Miszę, syna Nastii. Lepszym rozwiązaniem dla niego i Nastii jest życie u sióstr w klasztorze, gdzie uzależniona od alkoholu Nastia otrzymuje pomoc.

Zniewolona odcinek 43 - streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku ukraińskiej produkcji? Przed nami już raptem tylko kilka odcinków Zniewolonej do końca drugiego sezonu. Czy życie Katii będzie w końcu szczęśliwe? Czy znajdzie ona prawdziwą miłość i mężczyznę, który będzie z nią już do końca życia?

Zniewolona sezon 3 - kiedy nowe odcinki ukraińskiego serialu kostiumowego?

Zniewolona odcinek 43 - streszczenie

U Grigorija Czerwińskiego przybyli do jego domu "mnisi" odprawiają - z jego udziałem - tajemnicze rytuały. Pod ich wpływem Grigorij wyrzuca Jaszkę z pracy. Katierina - dzięki rekomendacji Nikołaja Doroszenki - zostaje guwernantką w domu wicegubernatora - Korieniewa. Olga Płatonowna przeprowadza niecny plan pozbycia się Katieriny z domu Andrieja Żadana. W jego wyniku Żadan oświadcza się Oldze, a Katia nagle opuszcza jego dom.

NAJNOWSZE