Zniewolona odcinek 37 - streszczenie. Katia ucieka z domu! Dlaczego? Żadan spłaca Holendra

2019-08-16 19:00
Zniewolona odcinek 37 - streszczenie. Żadan spłaca Holendra. Katia ucieka z domu! Dlaczego?
Autor: Materiały TVP

Zniewolona odcinek 37 streszczenie. W domu uciech Madame Makarowej oburzony Holender oskarża właścicielkę lokalu o oszustwo. Andriej Żadan spłaca Holendra z nadwyżką i wraz z innymi gośćmi organizuje mu huczną zabawę. Następnego dnia Andriej przekonuje Makarową, by uwolniła Katię.

Zniewolona odcinek 37 - streszczenie. Żadan spłaca Holendra. Katia ucieka z domu! Dlaczego? Co się wydarzy w kolejnym odcinku ukraińskiego serialu? Katia dowiaduje się, że zawdzięcza wolność Żadanowi. Boi się jednak, że ten będzie chciał ją wykorzystać i postanawia uciec. Ojciec Natalii dowiaduje się o ogłoszeniu zamieszczonym w gazecie.

Zniewolona odcinek 37 - streszczenie

W domu uciech Madame Makarowej oburzony Holender oskarża właścicielkę lokalu o oszustwo. Andriej Żadan spłaca Holendra z nadwyżką i wraz z innymi gośćmi organizuje mu huczną zabawę. Następnego dnia Andriej przekonuje Makarową, by uwolniła Katię. Katia dowiaduje się, że zawdzięcza wolność Żadanowi. Boi się jednak, że ten będzie chciał ją wykorzystać i postanawia uciec. Z listem polecającym od Nikołaja dociera do domu Korieniewych. Zostaje tam przyjęta i otrzymuje posadę guwernantki ich syna - Wołodii.

Ojciec Natalii dowiaduje się o ogłoszeniu zamieszczonym w gazecie. Wzburzony jedzie do Czerwinki i robi awanturę Grigorijowi. Natalie niechcący wszystko słyszy, prosi ojca, by zabrał ją do domu. Grigorij popada w obłęd i uzależnienie od alkoholu, przysięga sobie, że odnajdzie Katię.

Zniewolona odcinek 37 - kiedy i gdzie oglądać?

Serial Zniewolona odcinek 37 możecie oglądać w sobotę 17 sierpnia 2019 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP1. Serial dostępny jest również online na platformie vod.tvp.pl.

NAJNOWSZE