Zniewolona odcinek 17 - streszczenie: Anna Lwowna umiera. Sofia odkrywa, że jej syn uciekł z Katieriną

2019-07-23 18:00
Zniewolona
Autor: Materiały TVP Zniewolona - serial emitowany w TVP

Kostiumowy serial Zniewolona opowiadający o tragicznym losie Katieriny stał się w naszym kraju prawdziwym hitem. Ta ukraińska produkcja bije w Polsce rekordy oglądalności, a widzowie nie mogą doczekać się kolejnych odcinków. Z tego powodu Telewizja Polska zwiększyła nawet ich tygodniową liczbę z trzech do sześciu. Co wydarzy się w odcinku 17 Zniewolonej?

Zniewolona odcinek 17: STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Anna Lwowna umiera. Wszyscy są wstrząśnięci tragedią. Weselnicy pogrążają się w żałobie. Zrozpaczona i zhańbiona Łarysa ucieka z posiadłości Czerwińskich. Grigorij za wszystko obwinia ojca. Między mężczyznami dochodzi do kolejnej szarpaniny.

Zniewolona odcinek 17: STRESZCZENIE

Tymczasem Sofia odkrywa, że jej syn uciekł z ukochaną Katią, posyła po Nikołaja. Ten obmyśla plan, by jak najdłużej chronić przyjaciela i jego wybrankę. Wzburzony Piotr jedzie do gospody. Szuka pocieszenia w alkoholu.

Zniewolona odcinek 17 - kiedy i o której oglądać?

TVP wyemituje 17 odcinek serialu w środę 24 lipca o godzinie 20:35. Zniewoloną można oglądać także online za pośrednictwem platformy Vod.tvp.pl, jednak trafiają tam odcinki dopiero po emisji telewizyjnej.

NAJNOWSZE