Zniewolona odc. 63 i 64 streszczenie. Katia próbuje ratować Ksenię przed święceniami. Olga z Nazarem, po wyzdrowieniu Zorianki, szykują się do powrotu do Kijowa

2022-01-30 20:47 kg
Zniewolona
Autor: materiały TVP

Zniewolona odcinek 63 i 64 - streszczenie. Katia, po ucieczce od męża, Andrieja, znajduje schronienie w monastyrze w Czernihowie u Matuszki Grigorii. Tam poznaje młodą dziewczynę, Ksienię, którą ojczym posłał do zakonu i siłą chce ją przymusić do święceń. Matuszka Grigoria coś przeczuwa i zamyka Katię w celi. Informuje też Żadana, że Katia przebywa u niej w monastyrze. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

Zniewolona to nakręcony z rozmachem serial kostiumowy, który w 2019 roku skradł serca widzów w Polsce. Historia pięknej i mądrej Katieriny Wierbickajej przyciągała przed ekrany ogromną publiczność, która z niecierpliwością czekała na kolejne epizody hitu. Pod koniec 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej premierę miał trzeci sezon Zniewolonej, w którym w rolę Katieriny wciela się Sonia Priss. W nowych epizodach zdecydowanie nie brakuje emocji. Co wydarzy się w nadchodących odcinkach? Sprawdźcie!

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Zniewolona - odcinek 63

Katia, po ucieczce od męża, Andrieja, znajduje schronienie w monastyrze w Czernihowie u Matuszki Grigorii. Również w Czernihowie przebywa ciągle Olga Rodziewicz z Nazarem i malutką Zorianką. Niestety, dziewczynka zaczyna chorować na ospę wietrzną i ich powrót do Kijowa jest niemożliwy, gdyż grozi to dziecku śmiercią. Nazar i Olga wspólnie opiekują się Zorianką. W Kijowie tymczasem Bogdan ze swoimi ludźmi szuka Stefana Jabłoniewskiego. W czernihowskim monastyrze Katia poznaje młodą dziewczynę, Ksienię, którą ojczym posłał do zakonu i siłą chce ją przymusić do święceń. Mimowolnie Katia staje się świadkiem okrutnych kar, jakie stosuje matuszka Grigoria wobec sióstr przebywających w monastyrze. Pawlina robi Karpowi awanturę. Jest zazdrosna, że sklepikarz był na oględzinach u innej kobiety starającej się o jego względy. Jabłoniewski, jako ochroniarz Wania, pracuje w domu uciech Luby Makarowej. Wania wydaje się Makarowej podejrzany, zwłaszcza że dziewczęta donoszą, iż Wania myszkuje po ich pokojach. Katia próbuje ratować Ksienię przed święceniami, którym dziewczyna jest przeciwna. Siostra Ludmiła podpowiada Katii, by zwróciła się w tej sprawie do biskupa, tylko on może pomóc w tej sprawie. Matuszka Grigoria coś przeczuwa i zamyka Katię w celi. Informuje też Żadana, że Katia przebywa u niej w monastyrze. Żadan sprzedaje dom uciech urzędnikowi, Jewgienijowi Bezusowi.

Sonda
Czy podoba Ci się 3. sezon serialu "Zniewolona"?

Zniewolona - odcinek 64

Po otrzymaniu wiadomości od Matuszki Grigorii, że Katia przebywa w monastyrze, Andriej Żadan jedzie do Czernihowa. Katia próbuje znaleźć sposób, by wysłać list do biskupa, w którym opisuje sytuację w monastyrze. Siostra Grigoria dowiaduje się o tym i Katia oraz inne siostry stają się jej ofiarami. Siostra Ludmiła pomaga Ksieni w ucieczce. Na drodze ku wolności staje jednak matuszka Grigoria. W chwili wzburzenia odpycha Ksienię tak niefortunnie, że ta upada i traci świadomość. Matuszka Grigoria jest przekonana, że doprowadziła do śmierci dziewczyny, budzą się w niej wyrzuty sumienia. Siostra Ludmiła sugeruje, że najlepszym wyjściem jest rezygnacja ze stanowiska przeoryszy. I tak faktycznie się staje, matuszka Grigoria odchodzi z monastyru. Rogneda Bezus jest wściekła na męża z powodu zakupu salonu uciech. Obawia się, że wraz z mężem zostaną wykluczeni przez dobre towarzystwo Kijowa. Olga z Nazarem, po wyzdrowieniu Zorianki, szykują się do powrotu do Kijowa. W ich powozie czeka ukryta Katia. Ku ich zaskoczeniu nagle przy powozie pojawia się Andriej Żadan.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE