Zniewolona odc. 61 i 62 streszczenie. Żadan szantażuje doktora. Olga i Stefan znajdą Katię i będą chcieli przewieźć ją w bezpieczne miejsce

2022-01-23 15:40 Leon Pietrzak
Zniewolona
Autor: materiały TVP

Zniewolona odcinek 61 i 62 - streszczenie. Olga i Nazar znaleźli miejsce, w której przetrzymywana jest Katierina. Wykradają kobietę i przewożą do innego mieszkania. Bezus chce w salonie zorganizować palarnię opium. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach?

Zniewolona - co wydarzy się w odcinkach 30 stycznia? Polscy widzowie uwielbiają nie tylko tureckie seriale, ale również ukraińskie. Doskonałym dowodem na to jest wysoka oglądalność "Zniewolonej". Kostiumowy serial cieszy się ogromną popularnością w Polsce i wszyscy fani niecierpliwie wyczekują nowych odcinków. Odcinki numer 61 i 62 zostaną wyemitowane w niedzielę 30 stycznia na TVP1. Pierwszy z nich pojawi się o godz. 20:15, a drugi o 21:15. Poniżej przeczytacie dokładne streszczenie najnowszych epizodów.

Zniewolona - odcinek 61

Katierina została uwięziona przez Andrieja w szpitalu. Pomaga mu w tym doktor Wierchowiniec, którego Żadan szantażuje. Niczego nieświadomy Nazar zostaje postawiony jako stróż przed drzwiami szpitalnej sali. Olga i Nazar obserwują dom Żadanów, dzięki czemu udaje im się ustalić miejsce przetrzymywania Katieriny. Jabłoniewski, ukrywając się pod maską kalekiego żołnierza, pracuje w przybytku madame Makarowej jako goniec i ochroniarz. Żadan, chcąc ratować małżeństwo, postanawia pozbyć się wszystkich domów publicznych. Zaczyna szukać chętnych, którzy je kupią. Karpo coraz częściej bywa u Pawliny, a ona na pozór szorstka coraz bardziej się ku niemu skłania. W klasztorze, którego przeoryszą jest Natali, wbrew swej woli zostaje zamknięta młoda kobieta Ksienia.

Sonda
Czy podoba Ci się 3. sezon serialu "Zniewolona"?

Zniewolona - odcinek 62

Olga i Stefan wykradają odurzoną lekarstwami Katię i przewożą do mieszkania Olgi. Andriej stawia cały Kijów na nogi. Żandarmi Bezusa otrzymali portrety Katieriny i Stefana. Kontrolują wszystkie powozy opuszczające miasto. Nazarowi udaje się odkryć kryjówkę Katieriny. Wysyła umyślnego do domu Żadana. Olga i Stefan podstępem wywożą Katię z Kijowa. W czernihowskim monastyrze prosi ona o azyl. Zarówno Bezus, jak i Makarowa chcą odkupić jeden z salonów. Żadan postanawia, że zostaną współwłaścicielami. Bezus chce w salonie zorganizować palarnię opium. Synowe Karpa nie ustają w staraniach, by wyswatać go z Nadieżdą. Jadą razem z nim do jej domu. Karpo przyjmowany jest z największym staraniem, jednak wyznaje Nadieżdzie prawdę, co do swoich uczuć względem Pawliny. Tymczasem Pawlina dowiaduje się, że Karpo wyjechał, by się swatać.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE