Zniewolona odcinek 39 - streszczenie. Co się wydarzy w nowym epizodzie serialu emitowanego w TVP 1?

2019-08-19 10:50
Zniewolona - to oni podbili wasze serca
Autor: Materiały TVP Zniewolona - bohaterowie serialu

Zniewolona odcinek 39 - co się wydarzy w życiu Katii? Emisja premierowego odcinka zaplanowana jest na sobotę 19 sierpnia 2019 roku o godzinie 20:35 na antenie TVP 1. Serial można śledzić także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Przed wami streszczenie nowego odcinka Zniewolonej.

Zniewolona odcinek 39 - streszczenie. Grigorij cały czas szuka Katieriny. Otrzymuje wiele fałszywych wiadomości, jeden list jednak budzi w nim nadzieję. Katierina przygotowuje Wołodię do występu przed ojcem chrzestnym chłopca. Okazuje się, że jest nim Andriej Żadan, który rozpoznaje w Katii dziewczynę z domu publicznego. Wieczorem u Korieniewów zbiera się śmietanka towarzystwa. Olga demonstruje swe feministyczne poglądy. Jelena i Nikołaj dają się przyłapać Katierinie w niezręcznej sytuacji. Udręczona Natalia, wbrew woli ojca, postanawia wstąpić do klasztoru. Orysia wraca do Czerwinki. Halinie zatrudnia się jako najmitka w odległym chutorze. Pracuje bardzo ciężko mimo zaawansowanej ciąży. Prosi także Nazara, by wziął Oleksę do pomocy i wyuczył chłopca na kowala.

Zniewolona odcinek 39 - opis serialu

Serial kostiumowy. Katierina Wierbickaja jest dobrą, piękną, mądrą, wykształconą dziewczyną. Dzięki swojej matce chrzestnej - szlachciance pani Czerwińskiej - została wychowana niczym panna błękitnej krwi. Zna języki obce, gra na fortepianie, maluje. Zaczyna też rozumieć, że te talenty i pozycja wcale nie poprawiają losu urodzonej w niewoli dziewczyny. Wszyscy wiedzą, że jest po prostu własnością Piotra Czerwińskiego najbogatszego ziemianina w Nieżynie...

Więcej informacji o serialu Zniewolona:

NAJNOWSZE