Zniewolona 3 sezon - Katerina Kowalczuk odchodzi z serialu! Co z kolejnymi odcinkami?

2020-11-24 16:58 AW
Zniewolona
Autor: Materiały TVP Zniewolona - serial emitowany w TVP

Ukraiński serial Zniewolona, który zadebiutował w Telewizji Polskiej w 2019 roku, okazał się absolutnym hitem i jedną z najchętniej oglądanych produkcji stacji. Potwierdził także, że polscy widzowie uwielbiają seriale historyczne i kostiumowe, które niemal zawsze mogą liczyć na robiącą wrażenie oglądalność. Zniewolona była jednak pewnego rodzaju fenomenem, a fani serialu z wypiekami na twarzy oglądali także emitowane później powtórki.

Zniewolona 3 sezon - Katerina Kowalczuk, aktorka wcielająca się w główną rolę, odchodzi z produkcji! Co to oznacza dla przyszłości Zniewolonej? Czy widzowie mogą pożegnać się z kolejnymi odcinkami? Jak na razie powstały 2 sezony Zniewolonej, obydwa zostały wyemitowane w Telewizji Polskiej, a od zakończenia sezonu drugiego fani cały czas oczekują informacji na temat powrotu serialu.

Zniewolona 3 sezon - Katerina Kowalczuk odchodzi z serialu! Co z kolejnymi odcinkami?

Telewizja Polska wyemitowała obydwa sezony Zniewolonej jeden po drugim w wakacje 2019 roku. Od tej pory nie pojawiały się konkretne informacje na temat daty premiery sezonu trzeciego. Wiadomo było jedynie, że są plany, aby kolejne odcinki również powstały. Sytuacja jednak mocno się skomplikowała, ponieważ Katerina Kowalczuk poinformowała na swoim Instagramie, że nie dogadała się z produkcją serialu, co zmusiło ją do odejścia z projektu:

Tak się złożyło, że nie wezmę udziału w 3. sezonie (...) Porozumienie wytwórni filmowej i producentów nie zawsze pokrywa się z prośbami aktorów. Niestety nie mogliśmy znaleźć wspólnego języka

Aktorka podkreśliła jednak, że trzyma kciuki za całą ekipę i życzy powodzenia przy tworzeniu kolejnych odcinków serialu, co oznacza, że Zniewolona powstanie, jednak bez jej udziału. Czy kolejny sezon serialu bez głównej, wręcz tytułowej bohaterki ma szansę się udać? Jak na razie nie wiadomo, jakie są dalsze plany twórców - niewykluczone, że w postać Kiti wcieli się inna aktorka. Póki co nie wiadomo także, kiedy możemy spodziewać się premiery trzeciego sezonu serialu.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE