Znaki - sezon 2, odcinek 1. Kiedy i gdzie oglądać serial?

2020-04-02 8:37
Znaki
Autor: materiał prasowy

Pewnego dnia ginie studentka w Górach Sowich. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Michał Trela, który chcąc dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia w miasteczku. Tak rozpoczyna się fabuła pierwszego sezonu serialu Znaki, który do emisji trafił w 2018 roku. Co wydarzy się w kontynuacji tej historii?

Znaki - sezon 2, odcinek 1. Kiedy i gdzie oglądać serial i co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Pierwszy sezon produkcji emitowany był na jesieni 2018 roku na AXN, a ostatni odcinek można było obejrzeć 28 listopada. Serial odniósł duży sukces, a w połowie sierpnia 2019 roku rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu.

Znaki - sezon 2, odcinek 1. Kiedy i gdzie oglądać?

W drugim sezonie produkcja ponownie będzie dotyczyć tajemniczego zaginięcia w Górach Sowich. Tym razem jednak dla komisarza Treli sprawa przybierze o wiele bardziej osobisty obrót - jedną z zaginionych jest jego córka. Niebawem bez śladu przepadną także jej przyjaciółki oraz para podróżników. Czy uda mu się dowiedzieć, kto za tym stoi? Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu zostanie wyemitowany na AXN we wtorek 7 kwietnia 2020. Kolejne będą emitowane co tydzień o tej samej porze. 

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, z ilu odcinków będzie składał się serial, jednak najprawdopodobniej, tak jak w pierwszym sezonie, będzie ich 8. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Michał Czernecki, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Mirosław Kropielnicki.

NAJNOWSZE