Żmijowisko odcinek 7 - kiedy i o której oglądać ostatni odcinek serialu?

2019-12-09 13:38
Żmijowisko odcinek 7 - kiedy i o której oglądać ostatni odcinek serialu?
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER Żmijowisko odcinek 7 - kiedy i o której oglądać ostatni odcinek serialu?

Serial Żmijowisko zbliża się do wielkiego finału a z nim odpowiedź na najważniejsze pytanie - co się stało z Adą? Kiedy i o której godzinie obejrzeć, ostatni, 7. odcinek kryminalnej produkcji Canal+?

Żmijowisko to oryginalna produkcja CANAL+ nakręcona przez Łukasza Palkowskiego na podstawie popularnej powieści kryminalnej Wojciecha Chmielarza. Serial opowiada historię grupy przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania.

Żmijowisko odcinek 7 

Żmijowisko składa się z siedmiu odcinków. Ostatni epizod widzowie zobaczą w niedzielę, 15 grudnia o 21:30 w Canal+. Produkcję można obejrzeć także online na player.pl - koszt miesięczny pakietu to około 70 złotych. Dla abonentów platformy Canal+ odcinki Żmijowiska udostępnione są również w nc+ GO.

Przedpremierowo odcinek można zobaczyć już teraz w opcji "na życzenie" na nc+ GO lub player.pl. 

Żmijowisko odcinek 7 - zwiastun

NAJNOWSZE