ZMIERZCH to najgorszy film wszech czasów w rankingu portalu Rifftrax!

2013-01-02 12:34
Twilight
Autor: materiały prasowe

ZMIERZCH to najgorszy film jaki kiedykolwiek powstał - tak uznali czytelnicy i filmowcy w głosowaniu na portalu Rifftrax! Jak uzasadnili swój wybór i jakie produkcje znalazły się obok Zmierzchu w rankingu najsłabszych filmów? Sprawdź na Eska Cinema!

Saga ZMIERZCH to najgorsze filmy, jaki kiedykolwiek powstały - tak uznali czytelnicy i filmowcy w głosowaniu na portalu Rifftrax! Jak uzasadnili swój wybór i jakie produkcje znalazły się obok Zmierzchu w rankingu najsłabszych filmów?

W corocznym głosowaniu na najgorszy film tym razem wygrały filmy z serii ZMIERZCH. Autorzy rankingu twierdzą, że "Zmierzch to rozlazły bełkot"!

Obok ZMIERZCHU za najgorsze filmy uznano między innymi Transformers: Zemsta Upadłych, Batman i Robin, Eragon, Star Wars: Mroczne Widmo i High School Musical.

Nie czytałeś jeszcze?

>>> Bella i Edward: zobacz jak kręcono sceny miłosne w ZMIERZCH: Przed Świtem! [VIDEO]

al


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE