Złoty chłopak

i

Autor: YouTube.com/Yalı Çapkını (screen) Złoty chłopak - bohaterowie tureckiego serialu.

Tureckie seriale

Złoty chłopak odcinki 196, 197, 198, 199, 200 streszczenie. Seyran musi poślubić Akina, inaczej Orhan zginie

2024-06-14 14:10

"Złoty chłopak" to turecka produkcja opowiadająca o młodym mężczyźnie imieniem Ferit, którego kontrowersyjny styl życia nie wszystkim odpowiada. W kolejnych odcinkach zobaczycie, jak zmieniają się jego losy. Przedstawiamy streszczenia odcinków 196, 197, 198, 199, 200, które zostaną wyemitowane 10-14 czerwca 2024 na antenie TVP1.

"Złoty chłopak" opowiada o losach młodego mężczyzny imieniem Ferit, który wraca z Ameryki, a nieodpowiedzialnym i frywolnym zachowaniem podpada swojemu dziadkowi Halisowi. Halis Korhan jest właścicielem dużego holdingu, które mają przejąć po nim jego syn Orhan. Starszy mężczyzna zmęczony stylem życia Ferita, planuje znaleźć mu żonę. O pomoc prosi swoją synową İfakat, która podejmuje się tego zadania. Kazim dowiaduje się o niecnych planach Halisa i robi wszystko, aby to jedna z jego córek poślubiła "złotego chłopaka". Ferit nie pała do niej miłością. Zakochuje się jednak w jej siostrze Seyran.

Złoty chłopak - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Złoty chłopak" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 na antenie TVP1. Emisja odcinków 196, 197, 198, 199, 200 odbędzie się w dniach 10-14 czerwca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Złoty chłopak - obsada tureckiego serialu. Kto jest kim?

Kostiumy filmowe, które okazały się WIELKIM KOSZMAREM dla aktorów | To Się Kręci

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 196 - poniedziałek 10 czerwca 2024

Ferit jest zaskoczony wizytą Nevry w rezydencji. Halis pozwala wnukowi otworzyć sklep i działać pod własną marką. Ferit prosi Sunę, by sprawdziła, czy Seyran nie jest pod presją ojca. Pelin nie chce słyszeć o rozstaniu z Feritem. Strażnik, który pomagał Orhanowi w więzieniu, zostaje zawieszony. Akin zapewnia Seyran, że wcale nie myśli o ożenku.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 197 - wtorek 11 czerwca 2024

Akin pomaga Seyran spotkać się z Feritem. Serter zapewnia Zerrin, że kocha Pelin i nadal chce z nią być. Seyran wykorzystuje okazję, by rozmówić się z Okkesem w sprawie Orhana. Suna myśli o rozwodzie z Kayą. Ifakat, w tajemnicy przed Nukhet, umawia się w kawiarni z Sehmuzem.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 198 - środa 12 czerwca 2024

Serter śledzi Ferita. Pelin ucieka ze szpitala. Seyran próbuje wmówić Feritowi, że go już nie kocha i nigdy do niego nie wróci. Doruk stara się zbliżyć do Asuman. Orhan prosi Ifakat, by nie pojawiała się więcej w więzieniu. Suna odwiedza rodzinę w nowym domu.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 199 - czwartek 13 czerwca 2024

Sehmuz wykorzystuje sytuację, by ponownie umówić się z Ifakat. Okkes żąda od Seyran, by rozwiodła się z Feritem i poślubiła Akina, w przeciwnym razie Orhan zginie. Zerrin uzmysławia córce, że Serter jest jej jedynym wyjściem. Aysen prosi Abidina, by pokazał jej miasto. Halis wzywa do siebie Nukhet.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 200 - piątek 14 czerwca 2024

Seyran jest w szoku widząc zdjęcie nieprzytomnego Orhana. Suna obiecuje pomóc siostrze w sprawie Ferita. Halis telefonuje do Hattuc i zaprasza ją na spacer. Serter zabiera Pelin z domu wuja, ale stawia dziewczynie warunki. Sklepy Korhanów zostają ostrzelane przez nieznanych sprawców.

Złoty chłopak - Mert Ramazan Demir to serialowy Ferit. Aktor jest bożyszczem kobiet:

Tomasz tracił dom, rodzinę i miłość swojego życia. KOCHAJ ALBO RZUCAJ