Złoty chłopak

i

Autor: YouTube.com/Yalı Çapkını (screen) Złoty chłopak - bohaterowie tureckiego serialu.

Tureckie seriale

Złoty chłopak odc. 202-206 streszczenie. Ferit podstępem porywa ciotkę Hattuc

2024-06-28 12:54

"Złoty chłopak" to turecka produkcja opowiadająca o młodym mężczyźnie imieniem Ferit, którego kontrowersyjny styl życia nie wszystkim odpowiada. W kolejnych odcinkach zobaczycie, jak zmieniają się jego losy. Przedstawiamy streszczenia odcinków 202, 203, 204, 205, 206, które zostaną wyemitowane 24-28 czerwca 2024 na antenie TVP1.

"Złoty chłopak" opowiada o losach młodego mężczyzny imieniem Ferit, który wraca z Ameryki, a nieodpowiedzialnym i frywolnym zachowaniem podpada swojemu dziadkowi Halisowi. Halis Korhan jest właścicielem dużego holdingu, które mają przejąć po nim jego syn Orhan. Starszy mężczyzna zmęczony stylem życia Ferita, planuje znaleźć mu żonę. O pomoc prosi swoją synową İfakat, która podejmuje się tego zadania. Kazim dowiaduje się o niecnych planach Halisa i robi wszystko, aby to jedna z jego córek poślubiła "złotego chłopaka". Ferit nie pała do niej miłością. Zakochuje się jednak w jej siostrze Seyran.

Złoty chłopak - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Złoty chłopak" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 na antenie TVP1. Emisja odcinków 202, 203, 204, 205, 206 odbędzie się w dniach 24-28 czerwca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak dobrze znasz turecki serial "Złoty chłopak"? Ten quiz rozwiążą tylko najwięksi fani

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 202 - poniedziałek 24 czerwca 2024

Pelin mieszka z Serterem, jej matka nie może zrozumieć, czemu to robi. Ferit postanawia przekupić strażnika z więzienia, żeby pomóc ojcu. Ferit przychodzi porozmawiać z Kazimem o Seyran, ale nie zostaje dobrze przyjęty. Kazim wypomina mu, ile przez jego rodzinę wycierpieli. Okkes odwiedza Orhana w więzieniu i stawia mu warunki. Jeśli zgodzi się je spełnić, wyjdzie z więzienia. Kaya zastaje Sunę z Feritem i jest zły. Suna żąda rozwodu.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 203 - wtorek 26 czerwca 2024

Seyran mówi Feritowi, że nie chce z nim być. Ferit wie jednak, że wciąż go kocha, ale z jakiegoś powodu nie może z nim być. Seyran zaręcza się z Akinem. Ferit się dowiaduje, że Orhan wychodzi z więzienia i jest szczęśliwy. Cała rodzina jedzie po Orhana. Nawet Halis jest szczęśliwy. Kaya przy całej rodzinie mówi, że Suna chce rozwodu. Dochodzi do awantury i Kaya podnosi rękę na Sunę.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 204 - środa 27 czerwca 2024

Kazim wspomina dawne czasy i uważa, że zawsze był dobrym ojcem i człowiekiem, pomimo wielu grzechów. Sytuacja staje się napięta, gdy dowiaduje się, że Kaya próbował uderzyć Sunę. Seyran, rozczarowana sytuacją, postanawia zabrać Sunę z powrotem do domu, co prowadzi do konfliktu z Kazimem i innymi członkami rodziny. Serter przetrzymuje Pelin siłą w swoim domu. Ferit okazuje Seyran swoją miłość.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 205 - czwartek 28 czerwca 2024

Ferit nie daje wiary słowom Seyran. W końcu udaje mu się poznać prawdę. Orhan boi się zemsty Okesza. Zerrin zjawia się w domu Kazima i prosi o pomoc w sprawie córki. Ferit podstępem porywa ciotkę Hattuc.

Złoty chłopak - streszczenie odcinka 206 - piątek 29 czerwca 2024

Orhan dziękuje Seyran za ratunek. Halis oświadcza się Hattuce. Okkes zostaje brutalnie pobity. Ferit prosi Seyran o jeszcze jedną szansę. Pelin próbuje uśpić czujność Sertera.

Złoty chłopak - Mert Ramazan Demir to serialowy Ferit. Aktor jest bożyszczem kobiet!