Złoty chłopak

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

"Złoty chłopak" odc. 201, 202, 203, 204 streszczenie. Kaya podnosi rękę na Sunę. Serter przetrzymuje Pelin w swoim domu

2024-06-12 8:16

"Złoty chłopak" to kolejna, turecka propozycja Telewizji Polskiej. Produkcja opowiada o losach przystojnego Ferita, a widzowie mają okazję śledzić jego kolejne perypetie. Co wydarzy się w odcinkach 201, 202, 203, 204, które zostaną wyemitowane w dniach 18 oraz 24-26 czerwca na antenie TVP1?

Serial "Złoty chłopak" opowiada historię majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis. Mężczyzna ma dosyć nieodpowiedzialnego zachowania swojego wnuka, Ferita, który jest kobieciarzem i traktuje życie jak zabawę. Z pomocą synowej Ifakat postanawia znaleźć mu żonę. Kandydatką do serca Ferita zostaje Suna, jednak mężczyzna przypadkowo spotyka wcześniej jej siostrę, Seyran, i to ją postanawia poślubić. Widzowie mają okazję śledzić burzliwą relację Ferita i Seyran.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

"Złoty chłopak" - odcinek 201

Halis informuje wnuka o kłopotach rodzinnej firmy. Seyran podpisuje dokumenty rozwodowe. Serter zamyka Pelin w wynajętym mieszkaniu. Kaya urządza Sunie scenę zazdrości. Nevrze udaje się przekonać Ferita do zmiany planów. Akin próbuje pomóc Seyran i postanawia rozmówić się z wujem.

"Złoty chłopak" - odcinek 202

Pelin mieszka z Serterem, jej matka nie może zrozumieć, czemu to robi. Ferit postanawia przekupić strażnika z więzienia, żeby pomóc ojcu. Ferit przychodzi porozmawiać z Kazimem o Seyran, ale nie zostaje dobrze przyjęty. Kazim wypomina mu, ile przez jego rodzinę wycierpieli. Okkes odwiedza Orhana w więzieniu i stawia mu warunki. Jeśli zgodzi się je spełnić, wyjdzie z więzienia. Kaya zastaje Sunę z Feritem i jest zły. Suna żąda rozwodu.

"Złoty chłopak" - odcinek 203

Seyran mówi Feritowi, że nie chce z nim być. Ferit wie jednak, że wciąż go kocha, ale z jakiegoś powodu nie może z nim być. Seyran zaręcza się z Akinem. Ferit się dowiaduje, że Orhan wychodzi z więzienia i jest szczęśliwy. Cała rodzina jedzie po Orhana. Nawet Halis jest szczęśliwy. Kaya przy całej rodzinie mówi, że Suna chce rozwodu. Dochodzi do awantury i Kaya podnosi rękę na Sunę.

"Złoty chłopak" - odcinek 204

Kazim wspomina dawne czasy i uważa, że zawsze był dobrym ojcem i człowiekiem, pomimo wielu grzechów. Sytuacja staje się napięta, gdy dowiaduje się, że Kaya próbował uderzyć Sunę. Seyran, rozczarowana sytuacją, postanawia zabrać Sunę z powrotem do domu, co prowadzi do konfliktu z Kazimem i innymi członkami rodziny. Serter przetrzymuje Pelin siłą w swoim domu. Ferit okazuje Seyran swoją miłość.

Listen on Spreaker.