Złoty chłopak choroba Nukhet

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

"Złoty chłopak" odc. 187 streszczenie. Kazim odmawia wycofania skargi na Orhana

2024-05-27 7:44

"Złoty chłopak" to kolejna, turecka propozycja Telewizji Polskiej. Produkcja opowiada o losach przystojnego Ferita, a widzowie mają okazję śledzić jego kolejne perypetie. Co wydarzy się w odcinku 187., który zostanie wyemitowany 28 maja na antenie TVP1?

Serial "Złoty chłopak" opowiada historię majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis. Mężczyzna ma dosyć nieodpowiedzialnego zachowania swojego wnuka, Ferita, który jest kobieciarzem i traktuje życie jak zabawę. Z pomocą synowej Ifakat postanawia znaleźć mu żonę. Kandydatką do serca Ferita zostaje Suna, jednak mężczyzna przypadkowo spotyka wcześniej jej siostrę, Seyran, i to ją postanawia poślubić. Widzowie mają okazję śledzić burzliwą relację Ferita i Seyran.

Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

"Złoty chłopak" - odcinek 187

Kazim odmawia wycofania skargi na Orhana. Wypomina Feritowi, że jego rodzina od początku źle traktowała jego i wszystkich jego bliskich. Kazim prosi, żeby Seyran wróciła do domu, a ona jest tym przerażona. Serter chce porozmawiać z Pelin, ale ona go unika, więc próbuje ją porwać. Wtedy pojawia się Ferit i dowiaduje się, że Pelin może być w ciąży z Serterem, a nie z nim. Też chce zrobić badanie DNA na ojcostwo. Pelin odmawia i mdleje.