Złoty chłopak

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

"Złoty chłopak" odc. 186, 187, 188 streszczenie. Ferit dowiaduje się, że Pelin może być w ciąży z Serterem, a nie z nim. Chce zrobić badanie DNA na ojcostwo

2024-05-22 7:46

"Złoty chłopak" to kolejna, turecka propozycja Telewizji Polskiej. Produkcja opowiada o losach przystojnego Ferita, a widzowie mają okazję śledzić jego kolejne perypetie. Co wydarzy się w odcinkach 186, 187, 188, które zostaną wyemitowane w dniach 27-29 maja na antenie TVP1?

Serial "Złoty chłopak" opowiada historię majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis. Mężczyzna ma dosyć nieodpowiedzialnego zachowania swojego wnuka, Ferita, który jest kobieciarzem i traktuje życie jak zabawę. Z pomocą synowej Ifakat postanawia znaleźć mu żonę. Kandydatką do serca Ferita zostaje Suna, jednak mężczyzna przypadkowo spotyka wcześniej jej siostrę, Seyran, i to ją postanawia poślubić. Widzowie mają okazję śledzić burzliwą relację Ferita i Seyran.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

"Złoty chłopak" - odcinek 186

Seyran prosi ojca, żeby wycofał skargę na Orhana. Ferit pociesza Orhana i okłamuje. Orhan jest w więzieniu kompletnie załamany. Boi się, że nikt mu nie pomoże i zostanie skazany. Serter chodzi za Pelin i wciąż namawia ją na badanie DNA dziecka. Jest przekonany, że Pelin jest w ciąży z nim, nie z Feritem. Pelin odmawia badania, bo się boi, że Ferit o tym usłyszy. Ferit odwiedza Kazima w szpitalu.

"Złoty chłopak" - odcinek 187

Kazim odmawia wycofania skargi na Orhana. Wypomina Feritowi, że jego rodzina od początku źle traktowała jego i wszystkich jego bliskich. Kazim prosi, żeby Seyran wróciła do domu, a ona jest tym przerażona. Serter chce porozmawiać z Pelin, ale ona go unika, więc próbuje ją porwać. Wtedy pojawia się Ferit i dowiaduje się, że Pelin może być w ciąży z Serterem, a nie z nim. Też chce zrobić badanie DNA na ojcostwo. Pelin odmawia i mdleje.

"Złoty chłopak" - odcinek 188

Seyran informuje Ferita, że jej ojciec wycofa zarzuty. Kazim wychodzi ze szpitala. Pelin zapewnia Ferita, że Serter ma obsesję na jej punkcie. Seyran odwiedza rodziców w nowym domu. Orhan zostaje przewieziony z aresztu do więzienia.

Listen on Spreaker.