Złoty chłopak

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

Złoty chłopak odc. 166 streszczenie. Gulgun wynosi się z domu. Ferit zamierza projektować biżuterię

2024-04-21 19:54

Złoty chłopak to kolejna, turecka propozycja Telewizji Polskiej. Produkcja opowiada o losach przystojnego Ferita, a widzowie mają okazję śledzić jego kolejne perypetie. Co wydarzy się w odcinku 166., który zostanie wyemitowany 24 kwietnia na antenie TVP1?

Serial Złoty chłopak opowiada historię majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis. Mężczyzna ma dosyć nieodpowiedzialnego zachowania swojego wnuka, Ferita, który jest kobieciarzem i traktuje życie jak zabawę. Z pomocą synowej Ifakat postanawia znaleźć mu żonę. Kandydatką do serca Ferita zostaje Suna, jednak mężczyzna przypadkowo spotyka wcześniej jej siostrę, Seyran, i to ją postanawia poślubić. Widzowie mają okazję śledzić burzliwą relację Ferita i Seyran.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Złoty chłopak - odcinek 166

Gulgun wynosi się z domu. Orhan postanawia jej pokazać, że bez niego jest nikim i każe ją porzucić na środku drogi. Kobieta jest zrozpaczona i prosi o pomoc Seyran. Latif rozmawia z Feritem o jego przyszłości i pracy. Przekonuje go, że czas dorosnąć. Ferit przynosi dziadkowi swoje projekty i mówi, że będzie projektować biżuterię. Seyran chce zarabiać na życie korepetycjami.