seriale

Złoty chłopak - Mert Ramazan Demir to serialowy Ferit. Aktor jest bożyszczem kobiet! [GALERIA]

2024-05-21 14:39

W połowie 2023 roku na antenie Telewizji Polskiej premierę miał nowy, turecki serial, który rozkochał w sobie widzów. W Złotym chłopaku nie brakuje intryg, romansów, nagłych zwrotów akcji, nieszczęśliwej miłości oraz atrakcyjnej obsady, od której ciężko oderwać wzrok. W głównego bohatera wciela się Mert Ramazan Demir, jeden z najpopularniejszych tureckich aktorów, będący bożyszczem kobiet na całym świecie!

Mert Ramazan Demir to serialowy Ferit, czyli młody i niezwykle przystojny mężczyzna, który w pełni korzysta z życia. Jego lekkiego podejścia do rzeczywistości nie popiera dziadek Halis, który postanawia okiełznać temperament wnuka i nakłonić go do bardziej stabilnego i poukładanego życia. Senior roku postanawia znaleźć dla niego idealną kandydatkę na żonę. Łamacz kobiecych serc zmienia się diametralnie, gdy nagle zakochuje się w pięknej Seyran. Ich kontrastujące ze sobą charaktery oraz rodzinne sekrety uniemożliwiają im jednak osiągniecie wspólnego szczęścia.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Mert Ramazan jest bożyszczem kobiet

Mert Ramazan Demir urodził się 28 stycznia 1998 roku. Od najmłodszych lat chciał być aktorem. Jest absolwentem Uniwersytetu Marmara w Stambule, ukończył również kurs aktorski w Anlatim Iletisim ve Michelle Danner Acting Studio. Ma na koncie role w kilkunastu serialach telewizyjnych. Widzowie mieli okazję obejrzeć go w takich tytułach jak: Nauczyciel, Jestem tobą, UFO, Złoty chłopak czy też Rozkwit imperiów: Osmanowie. Mert działał też w modelingu, ma na koncie kilka okładek magazynów. Jego uroda zachwyca widzów na całym świecie, na Instagramie aktor ma ponad 4 miliony obserwujących!