Złoty chłopak - Pelin umrze?

i

Autor: serial "Złoty chłopak", screen Youtube.com, Yali Capkini

seriale

„Złoty chłopak” - kto jest ojcem dziecka Pelin? Prawda wyjdzie na jaw

2024-05-23 8:09

Fani „Złotego chłopaka” nie mogą w ostatnim czasie narzekać na nudę. W każdym odcinku tureckiej telenoweli dzieje się tak dużo, że czasami aż ciężko nadążyć. Od tygodni wszyscy zastanawiają się, czy to aby na pewno Ferit jest ojcem dziecka Pelin. Już wkrótce prawda wyjdzie na jaw!

Na początku drugiego sezonu „Złotego chłopaka” Seyran i Ferit wzięli drugi ślub i na ślubnym kobiercu wyznawali sobie miłość i obiecywali wierność do grobowej deski. Niestety ich szczęście nie trwało długo. Wkrótce w życiu Ferita ponownie pojawiła się Pelin, która poinformowała mężczyznę, że jest z nim w ciąży. Ferit zataił tę informację przed Seyran, która dowiedziała się o wszystkim w najmniej oczekiwanym momencie. Nie mogła wybaczyć mężowi kłamstw, dlatego odeszła od niego i zaczęła układać sobie życie na nowo. Już wkrótce Ferit zacznie mieć wątpliwości, co do swojego ojcostwa dziecka Pelin.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

„Złoty chłopak” - kto jest ojcem dziecka Pelin?

W ostatnim czasie w Stambule pojawił się Seter, który bardzo nalegał na spotkanie z Pelin. Jego upór wywoła mnóstwo pytań wśród najbliższych ciężarnej. Matka kobiety zapyta wprost, czy to na pewno Ferit jest ojcem jej dziecka. Zdenerwowana Pelin szybko utnie rozmowę i zażąda, by to pytanie nigdy więcej nie padło. Ostatecznie Seter będzie próbował porwać Pelin, a wkrótce kobieta trafi do szpitala… Stres spowodowany pojawieniem się Setera sprawi, że kobieta zacznie rodzić. Lekarze wyjawią, że niestety stan Pelin i dziecka jest ciężki, niewykluczone, że będzie trzeba stanąć przed wyborem, kogo ratować – matkę czy dziecko. W tym samym czasie wykonane zostanie badanie DNA, które wykaże, że ojcem dziecka nie jest Ferit, tylko Seter…

Wkrótce okaże się, że dziecka nie udało się uratować. Kiedy Ferit spotka się z Pelin, okłamie ją, że z ich synkiem wszystko w porządku. Pelin wyjawi, że nie czuje się dobrze i poprosi, by Ferit zaopiekował się ich dzieckiem. Wyzna również, że zawsze go kochała… Nagle dostanie gwałtownych drgawek. Czy lekarze uratują Pelin? Cała ta dramatyczna sytuacja odbywać się będzie w 193. odcinku serialu, którego emisję zaplanowano na środę, 5 czerwca.