seriale

Złoty chłopak - Akin, nowa postać w serialu, nieźle namiesza! Przystojniak powalczy o serce Seyran?!

2024-05-21 13:54

Pierwszy sezon Złotego chłopaka dobiegł końca. Ostatni odcinek serii został wyemitowany w połowie lutego 2024 roku i śmiało można powiedzieć, że był to jeden z najbardziej emocjonujących odcinków tureckiego hitu. Telewizja Polska emituje właśnie drugi sezon Złotego chłopaka, w którym również nie brakuje nagłych zwrotów akcji. W telenoweli pojawi się nowa postać, Akin, który będzie walczyć o Seyran. Czy Ferit na zawsze straci ukochaną?

Już wkrótce do Złotego chłopaka powróci Pelin, która ponownie namiesza w życiu głównych bohaterów. Kobieta spotka się z Feritem i poinformuje go, że jest w szóstym miesiącu ciąży, a ojcem jej dziecka jest właśnie Ferit. Mężczyzna będzie załamany i będzie robić wszystko, by Seyran nie dowiedziała się o dziecku. Prawda w końcu wyjdzie jednak na jaw, a Seyran odejdzie od niewiernego męża. Wtedy w jej życiu pojawi się nowy, przystojny mężczyzna.

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu

Seyran zakocha się w Akinie?

Już wkrótce do obsady Złotego chłopaka dołączy Melih Özkaya, którego fani tureckich seriali świetnie znają z roli Alego w Dziedzictwie. Tym razem wcieli się on w Akina. Przystojniak pojawi się w życiu Seyran zaraz po tym, jak kobieta dowie się, że Ferit jest ojcem dziecka Pelin. Seyran wpadnie na niego przypadkiem w szpitalu, kiedy będzie odwiedzać ojca. Ich kolejne spotkanie będzie mieć miejsce w restauracji, gdzie ich drogi ponownie się skrzyżują. 

Wszystko wskazuje na to, że nowy bohater będzie chciał zdobyć serce Seyran. Czy mężczyzna rozkocha w sobie żonę Ferita? O tym przekonamy się, oglądając kolejne odcinki Złotego chłopaka, które są emitowane od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 w TVP1. A jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda Melih Özkaya, zapraszamy do galerii poniżej.