Ziarna cieciorki… Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-10-09 20:30 kw
Milionerzy
Autor: screen Milionerzy

Ziarna cieciorki… Milionerzy to program, który zadebiutował na ekranach naszych telewizorów w 1999 roku. Od samego początku gospodarzem teleturnieju jest Hubert Urbański, który świetnie sprawdza się w tej roli. Zasady show również pozostają niezmienne. Aby wygrać, należy udzielić poprawnych odpowiedzi na 12 pytań. Czy uczestnik 305. odcinka programu dołączy do zaszczytnego grona milionerów?

Ziarna cieciorki… Odpowiedź na pytanie z Milionerów może zainteresować wszystkich fanów teleturnieju. Zasady programu są od lat takie same – aby zgarnąć milion złotych, należy poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. Pomóc w tym mogą koła ratunkowe – pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność, które są do dyspozycji. Czy uczestnik 305. odcinka Milionerów będzie ich potrzebować?

Ziarna cieciorki… Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Uczestnik musiał wybrać poprawną odpowiedź spośród: A) obrywa się z grona B) wyjmuje się ze strąka C) wybija się z kłosa D) odłupuje się z kolby. Poprawnym wariantem jest B) wyjmuje się ze strąka. 

Czy uczestnik udzieli właśnie takiej odpowiedzi? O tym przekonamy się już 9 października, o godzinie 20:55, oglądając 305. odcinek Milionerów.

NAJNOWSZE