Zbuntowani 2022 - data premiery nowej wersji serialu! Teledysk długo wyczekiwanej produkcji

2021-10-21 14:43 Adrian Rybak
Zbuntowani 2022
Autor: Youtube.com/RebeldelaSerieVEVO

Zbuntowani był jednym z najpopularniejszych seriali dla młodzieży. Losy uczniów elitarnego liceum z internatem Elite Way School oglądane były przez miliony.Teraz powstanie nowa wersja tej historii. Dostępny jest już teledysk promujący serial. Znamy również datę premiery! Kiedy i gdzie oglądać remake Zbuntowanych?

Zbuntowani 2022 - data premiery nowej wersji serialu! Teledysk długo wyczekiwanej produkcji. Zbuntowani to meksykański, ponad 400 odcinkowy serial, który powstawał w latach 2004-2006. W Polsce emitowany był na antenie kanału TV4 od 2007 roku. Młodzieżowa telenowela odniosła niesamowity sukces. Początkowa emitowana była o godzinie 16:00, a czasem z powodów dużej oglądalności przeniesiono ją na 19:00. Aktorzy grający w serialu stali się wielkimi gwiazdami - Anahi, Dulce Maria, Maite Perroni, Alfonso Herrera czy Angelique Boyer. Płyty zespołu RBD sprzedawały się jak świeże bułeczki. W nadchodzącym czasie scenariusz produkcji ma wrócić do łask, ale w zupełnie nowej odsłonie. Już w 2022 odbędzie się premiera nowej wersji Zbuntowanych. Opublikowano już teledysk promujący tę produkcję oraz podano datę premiery,

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Zbuntowani 2022 - teledysk, data premiery

Zbuntowani 2022 nadchodzą. Dostępny jest już teledysk, w którym aktorzy występujący w serialu śpiewają piosenkę Rebelde, którą można było usłyszeć w czołówce wersji z 2004 roku. Wiemy już, kiedy odbędzie się premiera. Odcinki pojawią się 5 stycznia i będzie można znaleźć je na Netfliksie. Obejrzyj teledysk niżej.

Zbuntowani 2022 - obsada

W nowej wersji pojawią się tacy aktorzy jak Azul Guaita, Sergio Mayer Mori, Andrea Chaparro, Jeronimo Cantillo, Franco Masini, Lizeth Selene, Alejandro Puente i Giovanna Grigio. Pojawiają się również plotki, że aktorzy z oryginalnej wersji pojawią się gościnnie w serialu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE