Zapukaj do moich drzwi

i

Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi, odc. 7, 8, 9, 10 - streszczenia. Problematyczna wizyta u Edy i Serkana

2021-11-19 14:45

Zapukaj do moich drzwi to nowy serial, który już od 15 listopada można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. Na pewno spodoba się fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Sprawdź niżej.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który z pewnością stanie się hitem wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź streszczenia nowych odcinków.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Zapukaj do moich drzwi - odc. 7

Okoliczności sprawiają, że Eda żyje w coraz większym stresie. Dodatkowo Serkan cały czas jest zapracowany i czuje się samotnie w związku z całą sytuacją. Wieczorem Eda zasypia w ramionach fałszywego narzeczonego. Na drugi dzień pojawia się problem. Selin i Ferit chcą przyjechać ich odwiedzić.

Zapukaj do moich drzwi - odc. 8

Wizyta Selin i Fertina staje się problemem dla Edy i Serkana, ponieważ nie mają oni wspólnego domu, który mogliby zaprezentować jako ich gniazdko. Czasu na przygotowanie jest mało, a Serkan cały czas jest zajęty pracą, przez co Eda sama musi zmagać się z rozwiązaniem problemu.

Zapukaj do moich drzwi - odc. 9

Serkan zmaga się z kolejnymi problemami w pracy. Okazuje się, że do zrealizowania projektu potrzebne są podpisy obu inwestorów. Z tego powodu wszyscy wyjeżdżają do Antalyi. Eda jedzie razem z nimi.

Zapukaj do moich drzwi - odc. 10

Uzyskanie podpisów okazuje się skomplikowane, ponieważ jest małżeństwo, które przeżywa kryzys i nie chce się razem spotkać. Zadaniem Edy i Serkana będzie ich pogodzenie. Czy osiągną swój cel?