Zapukaj do moich drzwi, odc. 42, 43, 44, 45 - streszczenia. Serkan zostaje zatrzymany w sylwestrową noc

2022-01-20 15:40 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi to serial, który od jakiegoś czasu można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. To idealna propozycja dla fanów tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Przygotowaliśmy dla was streszczenia odcinków, które zostaną wyemitowane od 24 do 27 stycznia 2022.

Serial Zapukaj do moich drzwi podbił serca polskich widzów. Losy Edy i Serkana śledzi duża liczba osób, która chce wiedzieć do wydarzy się w kolejnych odcinkach. Przed nami epizody 42, 43, 44 i 45, które zostają wyemitowane kolejno 24, 25, 26 i 27 stycznia 2022, tradycyjnie o godzinie 19:50. Co wydarzy się w kolejnym tygodniu? Sprawdź niżej. Będzie się działo!

Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial?

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 42

Nowa menedżerka do spraw PR uważa, że ​​Serkan będzie miłością jego życia, dlatego stara się nie przegapić okazji zbliżenia się do Serkana. Próbuje nawet tworzyć specjalne oferty. Eda nie wpadła w pułapkę Balca w sprawie przetargu. Odkrycie Semihy Hanım, babki tajnego partnera, wstrząsa zaufaniem Serkana.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 43

Serkan natychmiast opuszcza firmę. Eda biegnie za nim i próbuje mu powiedzieć, że nie znała tożsamości tajnego partnera. Serkan nie słucha jej, ale Eda się nie poddaje. Semiha Hanım, korzystając z nieobecności Serkana i Edy, ogłasza stan wyjątkowy w firmie. Dzwoni do wszystkich, aby powiedzieć, że groził im Alptekin Bey i uciekł za granicę.  Aydan była zdezorientowana tym, co zrobić z porozumieniem rozwodowego z Alptekin.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 44

Ayfer opracowuje plan ochrony Aydana i Seyfi przed gniewem matki i przedstawia Aydana jako swojego sąsiada Aysuna. Eda w końcu znajduje sposób, aby Serkan jej wysłuchał. Oboje zgadzają się, że ich związek jest w kryzysie. Serkan chce rozpocząć nowy rok od nowa. Czy magia Nowego Roku będzie w stanie otoczyć Serkana i Edę? Czy możliwe są nowe początki? Kiedy w nocy zegar wybija dwunastą, zawierają umowę, aby pozwolić sobie nawzajem decydować o swoim związku.

Zapukaj do moich drzwi - odcinek 45

Impreza sylwestrowa okazuje się nieprzyjemna z powodu zatrzymania Serkana. Podczas gdy Serkan pierwsze godziny nowego roku spędza między murami bezpieczeństwa, oczywiście są tacy, którzy dobrze się bawią. Jak zakończy się sylwestrowa noc?

Zapukaj do moich drzwi - obsada

Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat Kerem Bürsin jako Serkan Bolat Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz Elçin Afacan jako Melek Yücel Anil Ilter jako Engin Sezgin Basak Gümülcinelioglu jako Piril

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE