Zapukaj do moich drzwi, odc. 38, 39 - streszczenia. Wyjątkowa prośba Serkana do Edy

2022-01-17 16:35 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi to aktualnie jeden z najpopularniejszych, zagranicznych seriali w Polsce. Podoba się przede wszystkim fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. Fani już się nie mogą doczekać nowych odcinków. Co się w nich wydarzy? Streszczenia premierowych epizodów serialu Zapukaj do moich drzwi znajdziecie poniżej.

Odcinki 38 i 39 serialu Zapukaj do moich drzwi pojawią się na antenie stacji WP kolejno 17 stycznia oraz 18 stycznia 2022 roku. Produkcja ta od tygodni zachwyca fanów tureckich seriali. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, co wydarzy się w nowych odcinkach.

Zapukaj do moich drzwi - jak się skończy turecki serial?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Zapukaj do moich drzwi, odc. 38 - streszczenie

Kiedy Eda idzie do pracy, otrzymuje propozycję zostania twarzą kampanii prowadzonej przez Stowarzyszenie İnci Smile Girls. Ta sama oferta została złożona Serkanowi. Podczas gdy Serkan odmawia bez zastanowienia, Eda uparcie mówi Serkanowi, że weźmie udział w sesji zdjęciowej. Kiedy Ayfer dowiaduje się, że Alptekin ukrywa się w tajemnicy, kiedy udaje się do domu Aydanlara, by się z nią skonfrontować, napotyka niespodziewany widok i musi pomóc Aydanowi.

Zapukaj do moich drzwi, odc. 39 - streszczenie

Romantyczny wieczór Serkana i Edy kończy się pilnym telefonem. Selin, która wpada w furię, bo została osaczona, ma zupełnie inne plany. Po tym, czego się dowiedział, Serkan przychodzi do Edy z prośbą. Eda nie ma wyboru, musi zaakceptować. Tymczasem w ich życie wkracza nowa osoba, powodując, że wszyscy są zdezorientowani i kwestionują siebie oraz to, w co wierzą. Czy powinieneś zmienić się dla osoby, którą kochasz? Jeśli kochasz, czy słuszne jest zmuszanie drugiej osoby do zmiany?

Zapukaj do moich drzwi - obsada

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE